Midnight Club 3, Max Payne 2 ve bazı Grand Theft Auto oyunları PlayStation 4 için göründü

Midnight Club 3, Max Payne 2 ve bazı Grand Theft Auto oyunları PlayStation 4 için göründü

PlayStation 4 için yeni PlayStation 2 klasikleri geliyor olabilir.

Entertainment Software Rating Board, yani ESRB, biraz önce ortaya çıkan raporlara göre Midnight Club 3, Max Payne 2, Grand Theft Auto: Liberty City Stories ve Grand Theft Auto: Vice City Stories oyunlarını PlayStation 4 platformu için değerlendirdi. Bu da demek oluyor ki, Rockstar Games veya bu oyunların dağıtıcı firması, ismini saydığımız bu oyunların PS4 sürümünü Entertainment Software Rating Board tarafına gönderdi ve değerlendirilmesini istedi. Çünkü Entertainment Software Rating Board sayesinde video oyunlarına yaş sınırlamaları getirilebiliyor. Entertainment Software Rating Board, bunu elinde oyun olmadan yapmıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PS4

Fakat bu konuda hemen heyecanlanmamıza gerek olduğunu düşünmüyorum. Çünkü bu oyunların hiçbiri Remastered veya Remake olmayacaktır. Rockstar Games ve Take-Two Interactive, sürekli olarak klasik PlayStation 2 oyunlarını, PlayStation 4 platformuna getiriyor. Tabii herhangi bir yenilik olmadan. Sadece, eğer ihtiyaç varsa, oyunların çözünürlükleri yükseltiliyor ve bazı performans iyileştirmeleri yapılıyor. Muhtemelen Midnight Club 3, Max Payne 2, Grand Theft Auto: Liberty City Stories ve Grand Theft Auto: Vice City Stories oyunlarını birkaç hafta sonra PlayStation Store içerisindeki PlayStation 2 klasikleri sekmesinde görebileceğiz. Muhtemelen PS4 kullanıcıları bu oyunlara sahip olabilmek için ekstra ödeme de yapacak.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.