Menü
https://leadergamer.com.tr/steam-yaz-indirimleri-etkinligi/
Middle-earth: Shadow of War 2 Temmuz 2017 18:28

Middle-Earth: Shadow of War, Xbox One X için 1 günde hazırlandı

Geliştirici ekip, oyunun Nintendo Switch sürümü hakkında da bilgi verdi.


GamingBolt‘un, Middle-Earth: Shadow of War geliştiricisi olan Monolith Production ile yaptığı konuşmada, geliştirici ekip oyun hakkında önemli bilgiler verdi. Bildiğiniz gibi, günümüzün bir çok oyununda olduğu gibi Middle-Earth: Shadow of War da Nintendo platformlarında bulunmayacak. Öncelikle bunun sebebini açıklayan geliştirici ekip, ardından da oyunun Xbox One X için ayarlanmasının zorluğu hakkında bilgi verdi.

Middle-Earth: Shadow of War Xbox One X

Geliştirici ekibin dizayn yönetmeni Bob Roberts, oyunun Nintendo Switch sürümü hakkında, “Şu anda herhangi bir Nintendo Switch planımız yok.” dedi. Kendisine sebebi sorulduğunda ise, “Oyunun Nintendo Switch‘e çıkmaması kararına sebep olan şeyler neydi bilmiyorum.” dedi. Elinizde bir Nintendo Switch varsa ve Middle-Earth: Shadow of War‘ı konsolunuzda oynamanız gerekiyorsa, görünüşe göre bu pek de mümkün olmayacak. En azından şimdilik planlar arasında bulunmuyor.

Bob Roberts‘a oyunun Nintendo Switch‘e gelmemesinin arkasındaki sebebin, konsolun işlem gücü ile alakalı olup olmadığı sorulduğunda, “Gerçekten emin değilim. Ekibimizin Xbox One X‘in geliştirici kiti ile oyunu çalıştırabilmesi için 1 gün harcadığını biliyorum. Sanırım bizim için asıl olay, bir başka konsolu desteklemek ile oyunu daha iyi yapabilmek için harcayacağımız emeğin karşılaştırması.” dedi. Açıkçasını sorarsanız gayet mantıklı. Bir oyunu her platformda oynayabilmek yerine, tam anlamıyla bir şaheser ile karşılaşmayı tercih ederiz. Elbette her platformda oynayabilmek de müthiş bir seçenek olacaktır, fakat kaliteli bir yapım olması, bizim için daha önemli bir öncelik.

Tüm bunların haricinde, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör