Menü
https://leadergamer.com.tr/assassins-creed-origins-ilk-resmi-gorseller/
Middle-earth: Shadow of War 12 Haziran 2017 2:41

Middle-earth: Shadow of War, yeni oynanış videosu ile karşınızda

Oyun, Xbox One X konsolunda oldukça güzel görünüyor.


Daha önceden oldukça uzun bir oynanış videosu ile karşımıza çıkan Middle-earth: Shadow of War, E3 2017 konferansında da bizlere gösterildi. Microsoft tarafından Xbox One X konsolu üzerinde oynatılan Middle-earth Shadow of War konsol sürümünde de oldukça kaliteli görünüyor. Oynanış açısından konuşmak gerekirse, pek bir farklılık bulunmuyor. Bu videonun daha çok konsolun gücünü gösterdiğini belirtelim.

Middle-earth Shadow of War

İzlediğimiz oynanış videosu boyunca bire bir savaşlardan, kalabalık çatışmalara kadar pek çok olaya tanık oluyoruz. Karakterimizin özel yeteneklerini gözlemleme imkanı ise, en çok kalabalık çatışmalarda oluyor tabii ki. Düşmanımızın bize karşı hamle yapmasına izin vermeden, ardı ardına saldırabiliyor ve üstünlüğü ele geçirebiliyoruz. Eh, rakibimiz açısından eğlenceli olmasa da bizler için oldukça heyecan verici tabii ki.

Oynanış videosunun hiçbir noktasında oyunun ufacık bile olsa takıldığına tanık olmuyoruz. Adeta üst seviye bir bilgisayar gücünde karşımıza çıkan Xbox One X, Middle-earth Shadow of War gibi bir oyunun bile kolaylıkla üstesinden gelmeyi başarıyor. Dilerseniz sizler de hemen aşağıdan, oyunun yeni oynanış videosunu izleyebilirsiniz. Middle-earth: Shadow of War; 10 Ekim 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ailesi ve Xbox One ailesi için satışa sunulacak.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Yaşar Baturalp Editör