Menü
https://leadergamer.com.tr/playerunknowns-battlegrounds-xbox-one/
Minecraft 12 Haziran 2017 10:36

Microsoft’un E3 2017 sunumunda Minecraft için önemli bir duyuru yapıldı

Minecraft hayranları inanılmaz mutlu olacaktır bu haberle.


Minecraft, genellikle grafikleri sebebiyle, herhangi bir şeyle dalga geçerken kullandığımız oyunlardan bir tanesiydi. Geçmiş zaman kipini kullanmış olmam muhtemelen dikkatinizi çekmiştir. E3 2017 esnasında Microsoft tarafından yapılan sunumda verilen bilgilere göre, Minecraft artık o eski piksel piksel görüntüsünden büyük bir oranda kurtuluyor ve günümüzdeki her bilgisayarın kaldıramayacağı bir oyun haline geliyor.

Minecraft E3 2017 Microsoft

Minecraft için 4K desteğini de içinde bulunduran ve kabaca Türkçe çevirisi, “Süper Düper Grafik Paketi.” gibi bir şey olan Super Duper Graphics Pack, bulunduğumuz 2017 yılının sonbahar aylarında biz oyuncularla buluşacak. Yani, artık o dalga geçerken kullandığımız Minecraft mazide kaldı ve yolda olan paketle günümüzdeki birçok bilgisayarın son nefesini vereceği bir Minecraft geliyor.

Eğer bir sebepten dolayı E3 2017 yayınını kaçırmışsanız veya tekrar izlemek istiyorsanız, hemen aşağıda sizlerle Microsoft‘un sunumu esnasında gösterilen görüntüleri paylaştık. Oyunu ciddi anlamda bambaşka bir boyuta taşıyan Super Duper Graphics Pack hakkındaki fikirlerimizi soracak olursanız, artık bambaşka bir oyun ile karşılaşacağımızı söyleyebiliriz. Peki, bu yeni paket hakkındaki sizin görüşleriniz nedir? Gerçekten değer mi oyuna eklenmesi? Yoksa olmasa daha mı iyi olur?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Alper Dalan Editör