Menü
https://leadergamer.com.tr/spider-man-ps4-pro-60-fps/
Anthem , Microsoft 20 Haziran 2017 13:48

Microsoft, Anthem için 10 senelik bir plana sahip

Activision ekibinin Destiny ile olan 10 yıllık planı ile, Microsoft ekibinin Anthem için olan 10 senelik planı yarışır herhalde.


E3 2017 sırasında Microsoft ve EA tarafından duyurulan en büyük oyunlardan bir tanesi olan Anthem, BioWare ekibi tarafından geliştiriliyor. Oldukça sosyal, MMO bir FPS/TPS oyununa benzeyen Anthem, bu yönü ile Destiny ile de benzerlik gösteriyor. Fakat görülen o ki; Anthem, Destiny ile benzemeye devam edecek. Çünkü Microsoft, yaptığı yeni bir açıklama ile, bu oyunları için 10 senelik bir plana sahip olduklarını belirtti. Hatırlarsanız, Activision da benzer uzunluktaki bir planı Destiny için hazırlamıştı. Birçok devam oyunu ve ek paket ile tabii ki. Muhtemelen, BioWare tarafından geliştirilen bu oyun da, benzer bir şekilde işleyecek. Activision ekibinin Destiny ile olan 10 yıllık planı ile, Microsoft ekibinin Anthem için olan 10 senelik planı yarışır herhalde.

Microsoft, Anthem için 10 senelik bir plana sahip

Microsoft tarafından gerçekleştirilen bir E3 canlı yayını sırasında konuşan EA yetkilisi, bu oyunun 4 senedir geliştirilme sürecinde olduğunu, oyun çıktığında ise markanın 10 senelik bir maceraya başlayacağını belirtti. 2018 senesinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkacak olan bu oyun, tanıtımı ile oyuncuları etkilemişti. Bizler de etkilenmiştik fakat bu oyunun, Destiny yapıtına benzemesini istemeyiz, verilen destek açısından. Umuyoruz ki yayıncı ve geliştirici ekip, Anthem için 2 oyun düşünmüştür ve her iki oyun da, 5 sene desteklenerek, hayatına devam eder. Böylece ilk Anthem oyunu Xbox One ve PlayStation 4 neslinde aktif kalır, bir sonraki konsol nesli çıkışı ile birlikte de Anthem 2 çıkar ve 5 sene civarında da bu oyun, konsollarda aktif kalır.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör