Menü
https://leadergamer.com.tr/day-of-infamy-ucretsiz/
Microsoft , Xbox One S 11 Ekim 2017 17:19

Microsoft, 4 adet yeni Xbox One S paketi duyurdu

Xbox One X bütçenizi zorluyor ise bu 4 yeni Xbox One S paketlerini deneyebilirsiniz.


Microsoft sadece dakikalar önce yaptığı yeni bir duyuru ile birlikte Xbox One S Minecraft Complete Adventure Bundle, Xbox One S Rocket League Blast-Off Bundle, Xbox One S Starter Bundle ve Xbox One S Ultimate Halo Bundle konsol paketlerini duyurdu. Yapılan açıklamalara göre bu 4 paketin içerisindeki konsol da beyaz renkli ve 500 GB olacak. Peki, bu paketlerin içerisinde neler olacak? Muhtemelen isimlerden anlamışsınızdır fakat biz yine de şöyle bir detaylıca belirtelim sizlere.

Microsoft, 4 adet yeni Xbox One S paketi duyurdu

Öncelikle, Xbox One S Minecraft Complete Adventure Bundle içerisinde bir adet beyaz renkli, 500 GB konsol, 1 adet kontrolcü, Minecraft oyununun dijital kodu, Minecraft Explorer dijital kodu, Minecraft: Story Mode Season 1 – The Complete Adventure (Episodes 1-8) dijital kodu, 3 aylık Xbox Live Gold dijital kodu ve son olarak da 1 aylık Xbox Game Pass dijital kodu bulunacak. Yani bir Minecraft hayranıysanız bu paket tamamen sizin için oluşturulmuş. Son olarak, bu paketin piyasa fiyatı ise $279 USD / £229 GBP / €279 EUR olarak açıklandı.

Sırada Xbox One S Rocket League Blast-Off Bundle var. Bu paketin içerisinde de aynı şekilde 1 adet beyaz renkli, 500 GB konsol ve 1 adet kontrolcü bulunuyor. £229 GBP / €279 EUR fiyat etiketine sahip olacak olan bu paketin içerisinde ayrıca Rocket League dijital kodu, 3 aylık Xbox Live Gold dijital kodu ve son olarak 1 aylık da Xbox Game Pass dijital kodu bulunuyor. İçerik olarak bir önceki pakete göre daha zayıf diyebiliriz. Yine de Rocket League kesinlikle deneyimlenmesi gereken bir oyun.

Eğer siz Minecraft veya Rocket League fanı değilseniz, belki de Xbox One S Starter Bundle paketini denemelisiniz. Bu paketin içerisinde sadece konsol, kontrolcü, 3 aylık Xbox Live Gold ve 1 aylık Xbox Game Pass bulunuyor. Bu paketin fiyatı da $279 USD / £229 GBP / €279 EUR. Tabii yine de sizler özel bir Microsoft oyunu istiyorsanız, son paketimiz sizleri bekliyor. Xbox One S Ultimate Halo Bundle içerisinde yine 1 adet konsol ve 1 adet kontrolcü bulunuyor. Fakat bunun yanında Halo 5: Guardians ve Halo: The Master Chief Collection oyunlarının dijital kodları da sizi bekliyor. Son olarak, $279 USD fiyat etiketine sahip olan bu pakette 3 aylık Xbox Live Gold ve 1 aylık Xbox Game Pass da bulunmakta.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör