Metin2 için 139 TL değerinde bir ek paket yayımlandı

Metin2 için 139 TL değerinde bir ek paket yayımlandı

Steam üzerinden yayımlanan ek paket, istediği ücretin karşılığını verebiliyor mu?

Steam üzerinde çok yakın bir zamanda çıkışını gerçekleştiren Metin2 için 139 TL değerinde bir ek paket yayımlandı. Tahmin edebileceğiniz gibi Steam üzerinden yayımlanan bu ek paket, ilk olarak fiyat etiketi ile ardından da içeriği ile dikkat çekiyor. Çünkü, sizlerin de buraya tıklayarak ulaşabileceği o ek paketin içerisinde yok yok. Oyun için gelen ek paket, Steam üzerinde, “Rising Hero Pack sana güç ve şöhret kazandıracak! Ejderha Tanrısı’nın dünyasına ait destansı eşyalarıyla ve Market para birimindeki hediye çekleriyle Metin2nin savaş alanlarında üstünlüğünü göstereceksin.” şeklinde tanıtılıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Metin2 için 139 TL değerinde bir ek paket yayımlandı

Metin2 için yayımlanan 139 TL değerindeki bu ek paket içerisinde 2x EP hediye çeki (1000) – 1000 Ejderha Parası (oyun içi Nesne Market para birimi) değerinde ticareti yapılabilir hediye çekleri, 10x Efsun Nesnesi – Bir eşyanın bonuslarını yenileriyle değiştirir, Tekboynuz (120 Gün) – Efsanevi binekle +60 hız bonusu veLeopar Yavrusu (120 Gün) – Bu tüylü yoldaş +%5 kritik vuruş şansı ve +%10 savunma bonusu sağlar, başlıklarına ve açıklamalarına sahip şeyler bulunuyor..

Son olarak sizlere belirtelim, bu eşyalar satın alım işleminden sonra Metin2‘de oturum açtığın hesabına bağlanır. Oyun içerisinden bu ek paket içeriklerine ulaşabilmek için Nesne Market’i ziyaret et ve nesneleri teslim almak için eşya deponu aç. Son olarak, Rising Hero Pack’ı hesap başına sadece bir kez alabilirsin. Yani o güzel tecrübe puanı arttırıcıları sadece 1 kez satın alarak kullanabileceksiniz. Zaten Metin2 için 1’den fazla kez 139 TL ödeyebileceğinizi sanmıyoruz. Pek mantıklı değil de.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.