Metal Gear Survive ne zaman çıkacak? (Çıktı)

Metal Gear Survive ne zaman çıkacak? (Çıktı)

Bildiğiniz o Metal Gear serisinden çok daha farklı bir yapıt geliyor. Metal Gear Survive ile hayatta kalmanız gerekecek.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes hikayesi nasıl devam etti, biliyor musunuz? Eğer cevabınız evet ise Metal Gear Survive oyununu oynamanız gerekebilir. Çünkü Metal Gear Solid V: Ground Zeroes sonunda hayatta kalan insanlar bir solucandeliği içerisine atıldı. İşte Konami tarafından geliştirilen bu yeni oyunda da o solucandeliği aracılığı ile alternatif bir evrene gönderilmiş askerleri kontrol edeceğiz. Biyolojik tehlikelere karşı hayatta kalmaya çalışacağız. İşte bu ilginç oyun; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını 22 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirecek.

Bu içeriği ürettiğimiz anlarda açık beta süreci devam eden Metal Gear Survive, bir hayatta kalma oyunu. Oyunun içerisinde susuzluk gibi klasik hayatta kalma ögeleri bulunuyor. Ayrıca oyunda kendimize yeni silahlar, kıyafetler veya tuzaklar yapabiliyoruz. Eğer yeni şeyler yapmak istemezseniz, oyunun dünyasından yeni şeyler bulup, halihazırda elinizde olan şeyleri iyileştirebiliyorsunuz. Eşli oyuncu temelli, çevrim içi bir oyun olan Metal Gear Survive, tekli oyuncu olarak da oynanabiliyor ama sürekli olarak internet bağlantısına sahip olmanız gerekiyor.

Bahsettiğimiz bu video oyunu şu an Steam üzerinde 139 TL fiyat etiketi ile ön siparişe açık. Eğer oyuna ön sipariş vermek isterseniz, ekstra olarak bazı içeriklere sahip olabiliyorsunuz ama bu içeriklerin ne olduğu, ne yazık ki Steam üzerinde yazmıyor. Konami Digital Entertainment tarafından geliştirilen ve yine Konami Digital Entertainment tarafından dağıtımcılığı üstlenilecek olan bu oyun, Hideo Kojima öncülüğünde geliştirilmemiş ilk Metal Gear oyunu olmaya hazırlanıyor. Eğer bilmiyorsanız söyleyelim: Hideo Kojima, bu serinin asıl yapımcısı ve kendisi Konami ile yollarını birkaç sene önce ayırdı.

Metal Gear Survive ne zaman çıkacak?

“Özel ek paket aletleri kazanmak için Metal Gear Survive ön siparişi yapın. Metal Gear Solid V: Ground Zeroes oyununun oynama şeklini keşif ve hayatta kalmanın unsurlarını tanıtan yepyeni bir oyundur. Metal Gear Survive, Metal Gear Solid V: Ground Zeroes oyununun üzerinden çalışıp, gizli aksiyon oynama ve aynı zamanda yepyeni bir tecrübe kazanabilmesi için hayatta kalma ve keşfin yeni unsurlarını tanıtan bir oyundur. Metal Gear Survive, Metal Gear Solid V: Ground Zeroes oyununun yan ürünüdür ve alternatif bir evrende gerçekleşmektedir.

Kendi karakterini oluştur, nasıl hayatta kalmanı öğren. Kaynakları temizle, silahlar yap, kamp oluştur ve bu düşmanca ortamda hayatta kalma yeteneklerini geliştirerek bilinmeyen alanları keşfet. Eşli oyuncu modunda dört oyuncudan oluşan bir grup ile yaratıkların dalgalarını belli bölgelere sızarak, araziyi temizle. Yoğunlaşan düşmanlara karşı kendi kendini avantajlı bir duruma sahip olmak için tahkimatı kur ve savunma silahları kullan. Bu hızlı giden eşli oyuncu modunda takım çalışması ve beceriklilik kilit noktasıdır.”

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın