Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 17.07.2020

Black Desert Türkiye&MENA’da Maceracılar yeni yerler keşfetmeye devam ediyor. Black Desert evreninde büyük bir gizem olan Karga Yuvası artık cesaretli Maceracıları canavarlarla savaşarak ödül kazanmaya davet ediyor!

Pearl Abyss bugün, merak uyandıran ve taktik tabanlı Karga Yuvası ve Ebedi Çukur  içeriklerinin Black Desert Türkiye&MENA'ya geldiğini duyurdu. Maceracılar artık gizemli adayı keşfedebilecek ve çeşitli canavarlara karşı mücadele verebilecekler.

Karga Yuvası birçok denizcinin bulmak istediği ancak başarısız olarak geri döndüğü gizemle kaplı puslu bir ada olarak Black Desert evreninde yer alıyor. Velia Demircisi sayesinde Maceracılar, demircinin anlattığı garip bir hikayenin peşinden giderek bu gizemli adayı keşfetme şansına sahip olacaklar. Hikaye Maceracıların, Karga Tüccarlar Birliği’nin kurucusu, “İlk Karga” ve onun en değerli hazinesi Kahramanlar Salonu ile bir araya gelmelerini sağlayacak. Ayrıca Ebedi Çukur savaş arenasına katılabilecekler.

Karga Yuvası Özel Etkinlikler ile Kutlanacak

Karga Yuvası güncellemesini kutlamak için özel oyun içi etkinlikler gerçekleşecek. 29 Temmuz tarihine kadar, Lv. 56. ve üstü olan Maceracılar Velia'daki etkinlik görevlerini alarak ödüller kazanabilecekler. Ayrıca özel Ebedi Çukur görevini tamamlayarak Karga Dükkanı’nı açmak için bir anahtar olarak kullanılacak 10 Ebedi Simge elde edebilecekler.

Buna ek olarak, haftada sadece bir kez ortaya çıkan Dünya Bossu Vell, bir sonraki açıklamaya kadar perşembe günleri ek olarak oyunda yer alacak. Maceracılar artık daha sık Dünya Bossuna meydan okumanın tadını çıkarabilecek ve canavar yenerek çeşitli ödüller elde edebilecekler

Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye&MENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.