Avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 24.08.2018

Gerçek zamanlı strateji oyunlarının liderlerinden olan Men of War serisi, Men of War Assault Squad 2 ile oyuncuları etkilemişti. Uzun süredir yeni bir içerik görmeyen oyun, yeni ek paketi olan Ostfront Veteranen ile adeta hayata geri dönüyor. Daha önce görmediğimiz haritalarda 8v8 boyutta savaşlar sunacak olan ek paketin detayları açıklandı.

Men of War Assault Squad 2, Ostfront Veteranen ek paketi ile karşınızda.

Yeni Men of War Assault Squad 2 güncellemesi ile birlikte tek oyunculu savaşların sayısı büyük ölçüde artıyor. Farklı görevler ve operasyonlara katılabilecek, bunları yeni unsurlar ile birlikte deneyimleyebileceksiniz. Yeni unsurlardan bahsediyoruz çünkü markanın tarihinde ilk defa Alman askerleri, Alman birimleri ve Alman unsurları ile savaşa katılabileceksiniz.

Doğu Cephesi'nde yer alan pek çok farklı haritada 10'dan fazla yeni Alman aracını deneyimleyebileceksiniz. Brummbär, StukazuFuß, ve Flak37 yüklenmiş SdKfz 8 araçlarını bunlara örnek olarak gösterebiliriz. Yeni Men of War Assault Squad 2 ek paketi Ostfront Veteranen yalnızca bir içerik güncellemesi değil. Ek paket ile birlikte pek çok grafik iyileştirmesi yapılmasının yanı sıra performans sorunları da gideriliyor.

Arayüz ve yapay zeka iyileştirmeleri Ostfront Veteranen ek paketi ile birlikte oyuncuların karşısında olacak. Bütün bunların dışında oyuncular tarafından uzun süredir beklenilen gelişmiş çok çekirdekli işlemci desteği de ek paket ile birlikte sunulacak. Ekim ayında oyuncularla buluşacak olan yeni Men of War Assault Squad 2 ek paketini Steam üzerinden satın alabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.