Max Payne 3 ile GTA V Multiplayer Birbiriyle Etkileşimli Olacak

Max Payne 3 ile GTA V Multiplayer Birbiriyle Etkileşimli Olacak

Rockstar Games kurucuları ve Grand Theft Auto V’in yazarlarından Dan Houser, IGN’e verdiği ropörtajda iki oyunun çoklu oyuncu platformlarının, Rockstar Games’in meşhur Social Club eklentisi sayesinde bir araya getirileceğini açıkladı. Houser, “Multiplayer ögeleri, önümüzdeki oyunların daha önemli bir parçası haline geliyor. Max Payne 3 için kurduğunuz ‘çeteleri’, Grand Theft Auto V çıkar çıkmaz bu oyunda da kullanabileceksiniz.” diye konuştu.

Multiplayer kısımlarını daha derin ve zengin hale getirmek istediklerini belirten Houser, hem yeni gelen oyuncuların kolay ulaşabileceği hem de sıkı takipçileri ödüllendirecek bir sistem oluşturabilmek için çabaladıklarını ve Social Club üzerinden kurulacak çetelerin de bunun bir parçası olduğunu söyledi.

Houser, “Yaklaşmakta olan oyunlarımız için fazla şey söylememeye söz vermiştik; ama çetelerin Grand Theft Auto V’e aktarılabileceği bilgisini verebilirim” dedi. Buna göre iki oyunun multiplayer kısmı için kurulan çeteler arasında kan davaları yaşanması vesaire gibi olaylar vasıtasıyla tecrübe puanı kazanmak ve çeteler arası sıralamalarda üste çıkmak gibi durumlar söz konusu olacak.

Dilerseniz buradan ropörtajın tamamını okuyabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın