Mass Effect: Andromeda güncellemesi, oyunda eksik olan silahı getiriyor

Mass Effect: Andromeda güncellemesi, oyunda eksik olan silahı getiriyor

Umarız materyallerinizin hepsini harcamamışsınızdır henüz.

Mass Effect: Andromeda, çıkışından bu yana bayağı zorlu zamanlar geçirdi, fakat neyse ki BioWare topluluğa kulak vererek, geri dönüş olarak elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. 2 Nisan 2017 tarihinde, Twitter üzerinden bir oyuncu tarafından dile getirilen soru, BioWare‘ın dikkatini çekmiş olmalı. Zira, 1.06 yaması ile birlikte Twitter gönderisinin konusu olan Mass Effect Andromeda‘ya X5 Ghost silahı da eklendi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Mass Effect Andromeda

Hemen yukarıda bulunan silahın olduğu görselin de ekli olduğu Twitter gönderisinde, “Merhabalar, bir sorum vardı. Bu belirli silahı oyunda bulmakla ilgili sıkıntım var. Öneriler?” şeklinde sorun dile getirilmişti. Buna cevap olarak Mass Effect Andromeda’nın öne çıkan isimlerinden biri olan Ian Frazier, “Bu X5 Ghost. Erken aşamalardaki, bir eşya olması fikriydi, fakat çalışan bir eşya olarak oyunda bulunmuyor.” şeklinde yanıt verdi.

Mass Effect: Andromeda için yeni çıkan 1.06 yaması ile, X5 Ghost‘un oyuna eklendiği GameSpot tarafından ortaya çıkarıldı. Bu durumla ilgili olarak BioWare herhangi bir açıklamada bulunmamıştı. Yani, anlayacağınız üzere 1.06 yaması, SAM‘in size elektronik postalar hakkında yalan söylemesi ve 2 karakterle de bir anda romantizm yaşamanızı engellemesi sorununu halletmesi dışında, ara sahnelerde karşılaşmış olduğumuz, fakat oyunda bulunmayan silahı da ekliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yeni silaha sahip olmak isterseniz eğer, Milky Way altında X5 Ghost‘u görebilirsiniz. Orada gerekli materyalleri bularak silahınızı istediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.