Mass Effect: Andromeda, hafta sonu boyunca PlayStation Store’da indirimde

Mass Effect: Andromeda, hafta sonu boyunca PlayStation Store’da indirimde

Faydalanmak isteyen oyuncuların kaçırmaması gereken bir fırsat.

Mass Effect Andromeda, PlayStation 4‘e özel olarak PlayStation Store‘da 15 Mayıs 2017 Pazartesi tarihine kadar indirimde. Haberi ise resmi PlayStation sayfası olan PlayStation Blog‘dan duyurdular. Eğer Mass Effect: Andromeda‘yı satın almak istediyseniz, fakat hem oyunun o ilk çıktığındaki hatalarından kurtulmasını, hem de çok daha uygun fiyat ile karşınıza çıkmasını beklediyseniz, bu kıyak indirim güzel bir fırsat olabilir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Mass Effect: Andromeda Mass Effect Andromeda PlayStation Store

Oyunun 2 adet farklı sürümü şu anda indirimde. İlki normal olan Mass Effect: Andromeda, diğeri ise Mass Effect: Andromeda Deluxe Sürüm. Deluxe Sürüm‘ün farkı, biraz daha pahalı olması, fakat pahalı oluşuna karşılık olarak oyun içerisinde ekstra içerikler sunması. Bu içerikler sayesinde çoklu oyuncu modunda daha fazla tecrübe, Nomad için bir kostüm, Ryder için zırh, kıyafet gibi içerikler sunuyor.

Mass Effect Andromeda Deluxe Sürüm‘de bulunan içeriklerden tek tek bahsedelim kısaca. Deep Space Explorer zırhı, Nomad kostümü, çoklu oyuncu modu hızlandırıcı paketi, Pathfinder Casual kıyafet, Scavenger zırhı, 4’lü Pathfinder Elite silah seti, evcil hayvan Pyjak, dijital oyun müziği ve çoklu oyuncu modu için Deluxe paketi, oyunun Deluxe sürümü içerisinde bizleri karşılıyor.

İndirimler hafta sonu boyunca sürecek ve 15 Mayıs 2017 tarihinde, yani Pazartesi günü son bulacak. O zamana kadarki fiyat etiketlerine de değinelim haberimizi sonlandırmadan önce. PlayStation Store‘da Mass Effect Andromeda‘nın fiyatı etiketi 269 TL yerine 188,30 TL. Oyunun Deluxe Sürüm‘ünde ise 299 TL‘lik fiyat etiketi yerine, 194,35 TL‘lik fiyat etiketi oyuncularını bekliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.