Mass Effect: Andromeda içerisinde, Natalie Dormer ismini de göreceğiz

Mass Effect: Andromeda içerisinde, Natalie Dormer ismini de göreceğiz

BioWare, birçok oyuncunun hoşuna gidebileceği bir adım atmış.

Mass Effect: Andromeda, 21 Mart 2017 tarihinde, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında oyuncuların beğenisine sunulacak bir oyun. Çıkış tarihine yaklaştıkça, hayranların ve bekleyenlerin heyecanı da her geçen gün artıyor. Yayımlanan görseller, duyurulan bilgiler derken, BioWare tarafından geliştirilen ünlü serinin yoldaki oyununu, Electronic Arts’ın platformu olan Origin’den, 70 euro gibi bir fiyat etiketi ile, ön sipariş olarak satın almak mümkün. Hemen aşağıdaki görselde görebileceğiniz Natalie Dormer’ın ise neden burada olduğunu hemen açıklayalım.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

mass effect andromeda natalie dormer

Bu haberimize damgasını vuran Mass Effect: Andromeda gelişmesi ise, Game of Thrones’tan ünlü bir ismi de haberimize konuk ediyor. Mass Effect’in kendi YouTube sayfasında 23 Şubat 2017 tarihinde yayımlanan bir video ile, geminin doktoru olan Lexi T’Perro isimli karakterin, Game of Thrones dizisinden Natalie Dormer tarafından seslendirildiğini duyuruyor. Lexi T’Perro, oyundaki ilk karşılaşacağımız karakterlerden bir tanesi. Son zamanlarda ortaya çıkan ekran görüntülerinde de boy gösteren Dr. Lexi T’Perro, muhtemelen birçok kişinin dikkatini çekmiştir. O zamanlarda henüz kendisi hakkında bir bilgi verilmemiş olan karakterin doktor olması olasılığı ise, hayranlar arasında tartışılan bir konuydu. 

Haberimizin baş konuklarından biri olan Natalie Dormer, Game of Thrones isimli ünlü dizide, hikaye açısından önemli bir role sahip. Margaery Tyrell’i canlandıran güzel oyuncunun, 11 Şubat 1982 doğumlu olmasına da değinmek gerek. Ayrıca, ünlü sanatçı Açlık Oyunları: Alaycı Kuş – Bölüm 1 ve Açlık Oyunları: Alaycı Kuş – Bölüm 2’de de boy göstermişti. Mass Effect’in YouTube sayfasında yayımlanan 1 dakika 48 saniye uzunluğundaki, güzel sanatçıyı da içeren Dr Lexi T’Perro’yu konu alan videoyu, hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.