Mass Effect: Andromeda ilk gün yaması bazı detayları değiştirmiş olabilir

Mass Effect: Andromeda ilk gün yaması bazı detayları değiştirmiş olabilir

Reddit üzerinde bir teori, standart kadın Ryder'ın görünüşünü değiştirecek bir ilk gün yaması olduğu ihtimalinden söz ediyor.

Mass Effect: Andromeda, ortaya çıktığı günden bu yana yüz animasyonları ve karakter modellemeleri konusunda birçok tartışmaya yol açtı. Özellikle, karakter kurulumu esnasında önceden tanımlanmış ayarlar özelliği bulunan kadın Ryder ve erkek Ryder konusu, çok tartışmalara sebep oldu. Resmi olarak onaylamamış olsa da, Reddit’te bir teori, standart kadın Ryder’ın görünüşünü değiştirecek bir ilk gün yaması olduğu ihtimalinden söz ediyor. Bu, normal bir PlayStation 4’te oynanan Mass Effect: Andromeda’nın ilk gün yaması olmayan oynanışını içeren videoda görünüyor. Haberimizin en altında bu videoyu izleyebilirsiniz. Canlı yayından kaydedilmiş bir yayın olduğu için herhangi bir düzenleme yapılmamış olan videoda, hazır olarak sunulmuş olan Sara Ryder’daki görsel değişiklikler görülebiliyor. Hemen aşağıdan karşılaştırmaya göz gezdirebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

mass Effect andromeda ilk gün yaması

Oyun, oyunculara varsayılan bir erkek ve kadın Ryder veriyor, ana karakter olarak. Bunu seçmek tamamen oyuncuların kendi kararı. Aşağıda bulunan canlı yayın kaydı olan video ve yukarıdaki görsel de, oyunun ilk gün yaması bulunan ile bulunmayan sürümleri arasındaki bağı karşılaştırmamıza yardımcı oluyor. Karakter modellemesinin orijinal videoya göre biraz daha değişik olduğunu görmek mümkün, her iki sürüm de karşılaştırıldığında. BioWare’ın bu kararı muhtemelen birçok hayalleri yıkılmış oyuncuya merhem olacaktır. Artık sinirden oraya buraya saldırmaya başlayan oyuncular, geçtiğimiz günlerde bu sebepten dolayı yanlış bilgiye dayanarak bir Electronic Arts hareket yakalama kısmında çalışmış olan kadına saldırmış, sözlü tacizlerde bulunmuşlardı. Umarız bir daha böyle durumlarla karşı karşıya kalmayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.