Marvel’s Luke Cage dizisinin ikinci sezon yayın tarihini duyuruldu

Marvel’s Luke Cage dizisinin ikinci sezon yayın tarihini duyuruldu

Sabote edilen bir deney sonucu, süper güçlü ve zırh gibi bir deriye sahip bir insana dönüşen Luke Cage, hayatını yeni baştan kurmaya çalışan bir kaçak haline gelir.

Harlem’in delikanlısı geri dönüyor! Luke Cage’in ikinci sezonu 22 Haziran, 2018’de tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te! Sabote edilen bir deney sonucu, süper güçlü ve zırh gibi bir deriye sahip bir insana dönüşüyor Luke Cage (Mike Colter). Kendisi, günümüz New York’unda, Harlem bölgesinde hayatını yeni baştan kurmaya çalışan bir kaçak haline gelir. Ancak kısa süre sonra, saklandığı köşeden çıkması ve şehri için savaşması gerekecektir. Bu sırada, geride bırakmaya çalıştığı geçmişiyle de yüzleşmek zorundadır.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Marvel’s Luke Cage dizisinin ikinci sezon yayın tarihini duyuruldu

Marvel’s Luke Cage ile aksiyona hazır olun!

Netflix, 190’dan fazla ülkede 109 milyonun üzerinde üyesinin günde 140 milyon saatten fazla dizi ve film izlediği, üyelerine orijinal diziler, belgeseller ve sinema filmleri sunan dünyanın lider internet eğlence hizmetidir. Üyeler içerikleri istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı cihazların hemen hemen tamamında izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.