Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Ertuğrul Emanet, Editör Yazım tarihi: 29.01.2021

Square Enix ve Crystal Dynamics başta olmak üzere birçok insanı devasa hayal kırıklığına uğratan Marvel’s Avengers cephesinden yeni haberler gelmeye devam ediyor. Ellerinde her sene sadece filmlerden milyarlar kazanan bu markaya çok fazla güvenip; oyunun potansiyelini harcayan Square Enix, aslında herkese bir ders vermiş oldu. Bundan 10-20 sene önceki gibi tanınan bir markayı alalım, hızlıca oyun yapalım ve marka kendi kendini satsın devri artık kapandı. Geride bıraktığımız aylarda da geliştirici ekip, oyunun satışlarının yapım aşamasındaki harcamayı dahi karşılayamadığını açıklamıştı.

Her şeye rağmen Marvel’s Avengers’ı yeni içeriklerle destekleyen ekip, getirecekleri karakterler ve  hikayeler ile belli bir noktada oyunun düzlüğe çıkacağına inanıyorlar. Avengers’a gelen ilk bedava indirilebilir içerik olan Kate Bishop ve AIM görevlerinden sonra şimdi de sıra Clint Barton’da. Bu haberi Twitter hesapları üzerinden duyuran ekip, 16 Şubat’ta War Table isimli etkinlik yapacaklarını paylaştı. Bu etkinlik canlı olarak yayınlanmayacak; bir önceki War Table gibi önceden kaydedilmiş videoları izleyeceğiz. 16 Şubat’taki etkinlikte ise Marvel’s Avengers için gelecek ikinci ücretsiz içerik olan Hawkeye ve Future Imperfect görevleri gösterilecek. Bunun yanı sıra oyunun yeni nesil konsollar için gelecek güncellemesi de detaylı şekilde incelenecekmiş.

Diliyoruz ki hayal kırıklıklarıyla başlayan bu yolun sonu Avengers oyunu için iyi olur. 2021’in ilerleyen dönemlerinde Playstation’a özel olarak gelecek Spider-Man karakterini de dört gözle bekliyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.