Marvel: Future Fight oyununa 7 yeni Inhuman karakteri geldi

Marvel: Future Fight oyununa 7 yeni Inhuman karakteri geldi

Yeni güncelleme ile yeni kostümler, ödül paketleri, ittifak sistemi güncellemesi gibi pek çok yenilik oyuna ekleniyor.

Netmarble Games’in dünyada en çok sevilen oyunlarından biri olan Marvel: Future Fight yapıtına Marvel’in Inhuman karakterlerinin katıldığını açıkladı. İnsanlığın eşsiz ve olağanüstü güçlere sahip bir kolu olan Inhuman karakterleri, ilk kez çizgi romanlarda boy gösterdikleri 1965 yılından en ilgi çekici pek çok hikayede yer aldı. Inhuman karakterlerinden oluşan televizyon dizisi Eylül 2017 tarihinde Amerikan TV kanalı ABC’de yayınlanmaya başlayacak ve ilk iki bölümü sinemalarda gösterime girecek kadar çok seviliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Marvel: Future Fight oyununa 7 yeni Inhuman karakteri geldi

Marvel: Future Fight oyununda ise Ay Kız ile birlikte Inhuman Kraliyet Ailesi’nin üyeleri olan Karnak, Gorgon, Inferno, Kristal ve Maximus yer alacak. Inhuman’lara ek olarak, Karanlık Boyut’un efendisi ve Doktor Strange’in ebedi rakibi olan Dormammu da Marvel: Future Fight’a katılacak. Güncellemede oyuna her biri yalnızca Marvel: Future Fight için özel olarak tasarlanmış üç yeni kostüm daha ekliyor: Black Bolt için Inhumans: Attilan Yükseliyor kostümü, Harika Kız için Karaçi kostümü ve Elsa Bloodstone için Canavarlar Serbest Kaldı kostümü. Oyuncular bu güncellemede, Maximus ve takipçilerinin insanlığı yok etmesine engel olmak için beş bölümlük özel bir görevde güçlü düşmanlara karşı savaşacak. Inhuman temalı bu görevlerde oyuncular gizli rotaları keşfederek bonus ödüller kazanacakları gizli baş düşmanlarla savaşabilecekler.

Netmarble Games ekibinden Seungwon Lee, “Inhumanlar popüler kültürde gitgide daha da tanınır hâle geliyor ve artık Marvel: Future Fight severlerin de keşfedilecek bir çok yeni içeriğe erişimi olacak. Oyuncularımız Inhuman karakterleri olarak oynayabilecekleri gibi, Deli Maximus’un komplosuyla ilgili heyecanlı bir hikayeyi de tecrübe edebilecekler.” diyor. Oyuna bunların yanında, yeni bir ödül paketi sistemi de ekleniyor. Özel görevdeki çeşitli koşulları yerine getirerek ödül paketleri kazanabilecekleri bu sistemde oyuncular, kendilerine en uygun ödül ve koşulları seçerek, bunları tamamladıkça hediyeler kazanabilecek.

Eklenen Yeni Karakterler

  • Ay Kız – Güvenilir arkadaşı koca kırmızı T-Rex Şeytan Dinozor ve ev yapımı icatlarının yardımıyla savaşan dâhi bir Inhuman.
  • Karnak – Silahsız dövüşte uzmanı ve düşmanının zayıflıklarını bulmada son derece yetenekli Inhuman bir filozof.
  • Gorgon – Yıllardır Inhuman Kraliyet Ailesi’nin hizmetinde olan bu Inhuman savaşçı, güçlü bacaklarıyla yere vurduğunda düşmanlarını yenen devasa şok dalgaları yaratıyor.
  • Inferno – Vücudundan üreterek kontrol ettiği ateşle düşmanlarını yenen ve Gorgon’un Inhuman ırkını korumaya kararlı ekibin önemli bir parçası.
  • Kristal – Inhuman Kraliçesi Medusa’nın kardeşi olan ve ateş, su, toprak ve hava elementlerini kontrol edebilen bir Inhuman prensesi.
  • Maximus – Inhuman Kralı Black Bolt’un küçük kardeşi, Gözcü Korosu gibi kendi buluşlarını kullanarak savaşan zeki bir bilim adamı olsa da, açgözlü, asabi ve güvenilmez bir karaktere sahiptir ve hep kardeşinin tahtını ele geçirmek için planlar yapar.
  • Dormammu – Karanlık Boyut’un efendisi ve Doktor Strange’in ebedi düşmanı olan bu tanrısal karakter, güçlü fiziksel ve büyü yeteneklerine sahiptir ve kendi boyutundayken yenilmesi imkansızdır.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.