Marvel, Avengers: Infinity War filminin başrol karakterini açıkladı

Marvel, Avengers: Infinity War filminin başrol karakterini açıkladı

Ayrıca, Guardians Of The Galaxy Vol. 2 için üzücü bir haber geldi.

Marvel son yıllarda sinematik evrenini cidden geliştirdi. Arda arda çıkardığı, oldukça başarılı filmlerle adından söz ettiren Marvel, hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Square Enix ile de yeni bir Avengers oyununun duyurusunu yapmıştı. Ancak bu sefer konumuz, oyunlar değil. Bugün yapacağımız Marvel haberinde, yapımcı firmanın, 2018 yılında çıkarmasını beklediğimiz, Avengers: Infinity War filmi hakkında konuşacağız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Avengers: Infinity War, Marvel

Marvel Studios’un başkanı Kevin Feige tarafından yapılan açıklamaya göre, filmin başrol karakteri belli oldu. Filmdeki ana kötümüz olan Thanos, ayrıca başrolü de üstlenecek. Filmin adından da anlaşılacağı üzere, bu bir Avengers filmi ve içerisinde birçok süper kahramanı bulunduracak. Şu ana kadar, neredeyse 30 adet önemli karakterinin filmde olacağını biliyoruz. Yani ortalık gerçekten savaş alanına dönecek ve bu savaşın ana odağı da Thanos olacak. Tüm Avengers ekibine, Thor da dahil, meydan okuyan bir karakterin, ne kadar güçlü olduğundan bahsetmemize sanırsak gerek yok. Yani anlayacağınız, filmde oldukça fazla kaotik Thanos sahnesi görmemiz olası.

Eğer bu filmde de, görsel efektlerin üzerinde, en az Doctor Strange’e uğraşıldığı kadar emek sarf edilirse, Thanos ile oldukça güzel sahneler bizleri bekliyor demektir. Bunun dışında Marvel Studios’un başkanı Kevin Feige’nin yaptığı bir başka açıklamaya göre, Avengers: Infinity War filminden önce çıkacak olan Guardians Of The Galaxy Vol. 2’de, Thanos bulunmayacak. Yeni Guardians Of The Galaxy’de yaşanacak olan olaylarla, Thanos’un pek bir alakası olmadığını söyleyen Kevin Feige, filmde onu kullanmak için de ilham almamış. Ne diyelim, iki filmi de heyecanla bekliyoruz. Umarız yapımcılar, bizleri hayal kırıklığına uğratmaz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.