Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 28.08.2018

Shiver Games, Lucius serisinin yeni oyununu duyurdu. Lucius III adı ile karşımıza çıkan oyun için bir de duyuru fragmanı yayımlandı. Fakat, oyun hakkında bilmeniz gereken birkaç şey bulunuyor. Aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz Lucius 3 duyuru fragmanını izleyebilir ve yolda olan Lucius 3 içerisinde bizleri nasıl bir oynanışın karşılayacağını biraz da olsa öğrenebilirsiniz. Her ne kadar oynanış açısından çok bir detay gösterilmiyor olsa da, Lucius 3 fragmanı ile birlikte en azından oyunun bizlerin karşısına nasıl çıkacağını da öğrenmiş bulunuyoruz.

Lucius 3 2018 yılı içerisinde çıkışını gerçekleştirecek

Haberimize konuk olan Lucius 3 ile ilgili görselleri, oyunun Steam mağaza sayfasında bulabilirsiniz. Eğer görseller ve yukarıda paylaşmış olduğumuz Lucius 3 duyuru fragmanı hoşunuza gittiyse, oyun hakkında birkaç şeyden bahsetmenin zamanı gelmiş demektir. Öncelikle, Lucius 3'nin ne zaman çıkacağından bahsedelim. Shiver Games ekibi, her ne kadar tam bir tarih vermemiş olsa da, Lucius 3'nin 2018 yılı içerisinde çıkışını gerçekleştireceği belirtiliyor. Bu, hem oyunun Steam mağaza sayfasında, hem de duyuru fragmanında yer alıyor.

Lucius 3 hakkında bilmeniz gereken bir önemli bilgi daha bulunuyor. Eski mahallesine, yani Winter Hill'e geri dönen Lucius, bu sefer daha zorlu yollardan geçecek. Ayrıca, Lucius 3 ile birlikte Lucius serisinin ana oyunlarının, biz oyuncuların karşısına son kez çıkmakta olduğunu belirtmekte de fayda var. Tabii, ilerleyen zaman içerisinde bizlere yan hikaye anlatan veya var olan oyunların farklı versiyonlarının sunulduğu yapımlar çıkar mı bilemiyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.