Menü
https://leadergamer.com.tr/friday-the-13th-the-game-jason-2/
Logitech 1 Haziran 2017 11:54

Logitech, yeni MX Mouse’ları ve Flow ile, çoklu bilgisayar kullanımını üst düzeye taşıyor

Yepyeni imkanlar ve kolaylıklar geliyor.


Logitech, tek bir mouse ile üç bilgisayarı sorunsuz şekilde kontrol etmeyi sağlayan, yeni çığır açan yazılımı “Logitech Flow”u duyurdu. Kolay kurulan ve basit kullanıcı arayüzüne sahip Logitech Flow, Logitech Options yazılımının parçası olarak ücretsiz indirilebilmesi sayesinde, çoklu bilgisayar kullanımını yeni bir seviyeye taşıyor. Yazılım; gelişmiş çoklu cihaz bağlantısına ve hassas sensör doğruluğuna ihtiyaç duyanlar için tasarlanan yeni nesil mouse’lar MX Master 2S ve MX Anywhere 2S ile uyum sağlıyor. Yeni MX mouse’ları ve Flow yazılımıyla, 3 bilgisayar arasında içerik, resim ve belgeler kolayca kopyalanıp yapıştırılabiliyor.

Logitech, yeni MX Mouse’ları ve Flow İLE, çoklu bilgisayar kullanımını üst düzeye taşıyor

“Yapılan araştırmalara göre eskiden bir bilgisayar kullanmak yeterliyken, bugün yaklaşık 10 kişiden biri, aynı anda birden fazla bilgisayarla çalışıyor.” diyen Logitech Global Portföy ve Marka Direktörü Anatoliy Polyanker, “Birden fazla bilgisayar kullanmak, dikkati dağıtmaktan kaçınmanıza ve işlemci bakımından yoğun operasyonları hızlandırmanıza yardımcı olabilir, ancak hepsinde birden çalışmak güçlük de yaratabilir. Bu noktada Logitech Flow devreye giriyor. Flow ve yeni MX mouse ile dosyaları bir bilgisayardan diğerine kopyalayıp yapıştırarak üretkenliğinizi artırabilirsiniz. Bu özellik, bilgisayar dünyasında çok daha hassas ve odaklanmış çalışmanıza yardımcı olur.” diye ekliyor.

MX Master 2S 99,99 €, MX Anywhere 2S ise 79,99 € tavsiye edilen perakende satış fiyatıyla, Haziran ayından itibaren satışa sunuluyor. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Kaan GEZER Editör