Logitech, 2018 iF Design Awards sırasında 16 ödül kazandı

Logitech, 2018 iF Design Awards sırasında 16 ödül kazandı

Logitech bu şekilde kendi rekorunu kırmış oldu.

Logitech, “iF Design Awards 2018” kapsamında 16 ödüle birden layık görülerek kendi rekorunu kırdı. Ödül kazanan ürünler öncelikle Logitech Circle 2, Logitech G413 Mekanik Oyun Klavyesi, Logitech G433 7.1 Oyun Kulaklığı idi. Ardından Logitech G POWERPLAY Kablosuz Şarj Sistemi, Logitech G Pro Mekanik Oyun Klavyesi de ödül kazandı. Tüm bunları, Ultimate Ears BLAST ve Ultimate Ears MEGABLAST ödülleri izledi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca, Ultimate Ears WONDERBOOM, Logitech CRAFT Klavye, Logitech MX Master 2S + Flow, Logitech MeetUp ödül kazandı. Sonra da MX Ses Sistemi, Spotlight Sunum Kumandası ve Rugged Combo iPad Kılıfı  ürünleriyle tasarım kategorisinde birinciliği elde etti. Logitech, aynı zamanda G433 “Play Advanced” ve G POWERPLAY “Play Without Limits” video çalışmaları ile iletişim tasarımı kategorisinde ödül kazandı.

Logitech, 2018 iF Design Awards sırasında 16 ödül kazandı

16 ödül ne demek sevgili Logitech?

Konuyla ilgili bilgi veren Logitech Tasarım Birimi Başkanı Alastair Curtis, “Tasarım,  müşterilerimize unutulmaz deneyimler yaratma amacına ulaşmamızda her şeyin başında geliyor. iF Design Awards gibi, ürün tasarımı ve inovasyon üzerine verilen ödüllere layık görüldüğümüz için mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

Logitech Pazarlama Birimi Başkanı Heidi Arkinstall ise yaptığı açıklamada,“ İletişim tasarımı kategorisinde ödül almaktan dolayı gururluyuz. Üretim aşamasından pazarlamaya kadar, markalarımız aracılığıyla insanları birbirine bağlamak için bütüncül deneyimler yaratma çabasındayız ve bu çabalarımızın iF tarafından ödüllendirilmiş olmasından dolayı çok heyecanlıyız” dedi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

iF Design Awards, uluslararası marka ve tasarımcıların ürünlerini tasarım kalitesi, mükemmellik, malzeme seçimi, inovasyon düzeyi, işlevsellik, ergonomi ve genel tasarım unsurlarına göre değerlendiriyor. Tüm dünyada tasarımda “mükemmellik” sembolü olarak gösteriliyor yarışmanın kazananları 20’den fazla ülkeden katılan 60 uzman tarafından değerlendiriliyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.