Logitech, 2017 Doodle Collection serisini duyurdu

Logitech, 2017 Doodle Collection serisini duyurdu

Logitech, herkesin içindeki çocuğu ortaya çıkarıyor.

Logitech, ilhamını ilginç tasarımlardan ve hayal dünyasından alan 2017 Doodle Collection kablosuz fare serisiyle, bilgisayar kullanıcılarını çocukluk günlerine geri götürüyor. Genç ruhlu, yaratıcı ve spontane kişiliklere hitap eden seride; yüzen robot kafasından kaykay kullanan hamburgere, basketbol oynayan ayakkabıdan süpürgeli kediye ve konuşan dondurmaya kadar pek çok sevimli karakter yer alıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Logitech, 2017 Doodle Collection serisini duyurdu

Yeni Doodle Collection hakkında bilgi veren Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar, “Hayallerinizi gerçeğe dönüştüren 2017 Doodle Collection fare serisi, günün her anını eğlenceli kılmak için tasarlandı. En yaratıcı fikirlerimizi yansıtan ürünlerle, fare kullanmak adeta bir zevk olacak.” dedi.

Kullanıcıları hayal dünyasında bir gezintiye çıkaran Doodle Collection kablosuz fare serisi, tek pille 12 aya kadar kesintisiz çalışıyor. Windows, Mac, Chrome OS ve Linux işletim sistemleriyle uyumlu ürünler, nano alıcısıyla 10 metre mesafeye kadar kullanım alanı sunuyor. Hassas kaydırma özelliği sayesinde, internet sayfaları ve belgeler arasında dolaşmayı kolaylaştırıyor. 2017 Doodle Collection farelerin, Haziran ayı itibarıyla tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı KDV dahil 69 TL’dir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.