Menü
https://leadergamer.com.tr/dishonored-death-of-the-outsider-ilk-gorseller/
Life is Strange: Before The Storm 12 Haziran 2017 12:22

Life is Strange: Before the Storm için ilk görseller yayımlandı

Şimdiden heyecanlanmaya başladık Life is Strange: Before the Storm için.


Daha önce de söylentilerini duymuş olduğumu Life is Strange oyununun öncesini anlatacak olan başka bir Life is Strange oyunu, Microsoft’un E3 2017 sunumu sırasında duyurulmuştu. Sadece 3 bölümden oluşacak olan ve ilk bölümü 31 Ağustos 2017 tarihinde yayımlanacak olan Life is Strange: Before the Storm için bugün ilk resmi görseller yayımlandı. Yine Arcadia Bay içerisinde geçecek olan oyun, serinin ilk oyunundan 3 sene öncesini anlatacak. Bu oyun içerisinde, ilk oyunun asi kızı olan Chloe Price’ın kontrolünü ele alacağız. Tabii Chloe Price, bu oyunda pek de asi değil. En azından en başlarda. Ayrıca oyun içerisinde Chloe Price, sadece 16 yaşında olacak.

Life is Strange: Before the Storm için ilk görseller yayımlandı

Oyun içerisinde tahmin edebileceğiniz gibi Rachel Amber ile Chloe Price arasındaki ilişkiyi göreceğiz ve olayların, serinin ilk oyununa nasıl bağlandığına şahit olacağız. İlk oyunda süper güçlerimiz bulunuyordu, bu oyunda ise Chloe Price karakterini yöneteceğimiz için büyük bir ihtimalle hiçbir süper gücümüz olmayacak. Geliştirici ekip, süper güçlerin boşluğunu nasıl dolduracak, şimdiden merak ediyoruz açıkçası. Ayrıca, son bir şey açıklayalım: Life is Strange: Before the Storm, şu an geliştirilmekte olan Life is Strange 2 ile karıştırılmamalı. İkisi farklı oyun.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Kaan GEZER Editör