LGM Özel: Assassin’s Creed: Syndicate hakkında en güzel 10 şey!

LGM Özel: Assassin’s Creed: Syndicate hakkında en güzel 10 şey!

Bakalım Ubisoft Quebec bu oyunun altından kalkabilecek mi?

Her sene Assassin’s Creed serisine yeni bir oyun ekleyen Ubisoft, bu sene Sanayi Devrimini konu alan Syndicate ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Geçen sene bir değişiklik yaparak iki oyunla birlikte seriyi devam ettirmeye çalışan Ubisoft gerçekten başarısız olmuştu. Bu sene de bir değişiklik yaparak serinin diğer oyunlarını yapımını üstlenen Ubisoft Montreal yerine Ubisoft Quebec geliştiricilik ünvanını üstleniyor. Assassin’s Creed: Unity ile herkesten olumsuz eleştiri toplayan Ubisoft umarız bu sene dersine iyi çalışır ve Assassin’s Creed: Syndicate’i düzgün bir biçimde piyasaya sürer. (Kasmasa iyi oyun aslında!) Bu yazımızda Assassin’s Creed: Syndicate’ın tanıtıldığı andan itibaren güzel görünen 10 şeyden bahsedeceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

ACS-media-SS-4-big_202195.0

Bu Sefer Daha Geniş Bir Alan!

Büyük her zaman iyi değildir(!). Assassin’s Creed Unity ile oldukça büyük bir harita ile karşılaşmıştık. Ubisoft Quebec, Assassin’s Creed: Syndicate’teki Londra’yı Unity’deki Paris’ten %30 daha büyük yapmayı planlıyor.  Londra’nın 6 adet bölgesini –Westminster, the Strand, the City of London, Whitechapel, Southwark ve Lambet– Syndicate ile birebire yakın büyüklükte olması planlanıyor.

Binalar, serinin diğer oyunlarına göre daha uzun tasarlanmış. Sanayi Devrimindeki Londra’ya benzer yapabilmek için binaların modellemesi değiştirilmiş ve daha modern hale getirilmiş. Uzun binalar sonucunda “zipline” adlı bir araç ortaya çıktı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.