Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 17.03.2023

Left 4 Dead 3, oyunun yaratıcısı Valve ile bağlantılı yeni bir sızıntı tarafından ima edilmiş olabilir. Valve tarafından 2009 yılında piyasaya sürülen bir nişancı oyunu olan Left 4 Dead 2'nin hayranları on yılı aşkın bir süredir bir devam oyunu talep ediyor. Her ne kadar L4D2 yıllar içinde pek çok güncelleme görmüş ve Steam'de hala oldukça popüler olsa da, oyunun yeni bir halefi için Valve'a lobi yapılmaya devam ediliyor. Neyse ki yakın zamanda ortaya çıkan bir bilgi, hayranların iyimser olmak için yeni bir nedene sahip olabileceğini gösteriyor.

Yoksa, yakında bir de Left 4 Dead 3 mü göreceğiz?

Twitter'da @gabefollower adlı kullanıcı tarafından yayınlanan Valve ile bağlantılı yeni bir sızıntıda Left 4 Dead 3'ten özellikle bahsediliyor. Bu sızıntı, Valve'ın Source 2 motoruyla çalışan ve yakında çıkacağı söylenen Counter-Strike Global Offensive'in yeni sürümüyle ilgili. Yine de, bu son sızıntı CS GO ile bağlantılı olsa da L4D3 için referans içeriyor.

Peki Left 4 Dead 3 için yapılan bu gönderme ne anlama geliyor? Şu an için hiçbir fikrimiz yok. Gabefollower bu kod sızıntısının gerçek olduğunu iddia ediyor. Fakat, L4D3'ün CS GO ile ilgili herhangi bir şeyle nasıl bağlantılı olabileceğini anlamak zor. En basit cevap, Valve'ın bu kodun şüphesiz inceleneceğini ve üzerinde çalışılacağını bildiği için izleyicilerini eğlendirmeye çalışıyor olabileceğidir.

Tüm bunları akılda tutarak, burada sunulan bilgileri şimdilik çok da dikkate almamak gerekli. Valve'in Left 4 Dead serisini deneyebileceğini düşünmek büyüleyici olsa da, bu sızıntı hiçbir şekilde zombi avlama serisinde üçüncü bir oyunun yakın olduğunu doğrulamıyor. L4D3 için yenilenen iyimserlik nihayetinde daha büyük bir kederle sonuçlansa bile, buna sahip olmak yine de keyifli. Sızıntıdaki Left 4 Dead 3 izleri bir yana, şimdi başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Sızıntıdaki Left 4 Dead 3 izleri yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.