Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 02.09.2018

Discord, günümüzde oyuncuların bulunduğu neredeyse bütün platformların vazgeçilmez uygulamalarından bir tanesi. Sonuçta, bizlere fazlasıyla uygun imkanlar sağlıyor. Tabii, tek kullananlar sadece oyuncular değil. Hem sohbet olsun, hem sesli konuşma olsun, hem paylaşım olsun, çok fazla özelliği bulunuyor. Biz de, bu özelliklerden uzak kalmayalım istedik ve Leadergamer Discord kanalımızı açtık. Tabii, yeni kanalımız üzerinde neler yapılabileceğini merak ediyor olabilirsiniz.

Leadergamer Discord kanalında ne yapabiliriz?

Öncelikle, bir duyuru yaptığımızda, duyurularımızı Leadergamer Discord kanalı aracılığıyla da paylaşacağız. Bunun yanı sıra, bir haber yayımladığımızda, bu haberimizi Discord kanalımız üzerinde de paylaşacağız. Sizlerden gelen sorulara yanıt verdiğimiz bir kanalımız da bulunuyor. Soracağınız sorular bilgimiz dahilindeyse, elimizden geldiğince cevap vermeye çalışacağız. Bunlar dışında, oyun kanalları da bulunuyor. Bu oyun kanallarında da, oyun sohbetleri dönecek elbette.

Leadergamer Discord kanalımızda bulunan oyun kanallarında, güncel veya güncel olmayan oyunlarla ilgili sohbetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ses kanalı olarak da, kullanabileceğiniz 6 adet ses grubumuz bulunuyor. Arkadaşlarınızla rahatça kullanabilir veya tanışmak için kullanabilirsiniz. Oyun dışı paylaşımların yapıldığı bir yer de bulunuyor Leadergamer Discord kanalımızda. Teknoloji, haber ve politik, film ve dizi, müzik, yeme içme kanallarımızda, başlığa uygun konuları konuşabilirsiniz. Bu sayede, hem biz, hem de siz bildiğimiz veya bilmediğimiz konularda birbirimiz ile paylaşımda bulunmuş oluruz. Leadergamer Discord kanalına katılmak için gerekli sunucu daveti bağlantısı için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.