LawBreakers sadece 10 kişi tarafından oynandı

LawBreakers sadece 10 kişi tarafından oynandı

Oyun gayet başarılı fakat neredeyse kimse tarafından oynanmaması çok acı bir durum.

Nexon ve Boss Key Productions işbirliğinde piyasaya sürülen LawBreakers, Overwatch benzeri yapısı ile başta her ne kadar oyuncuların dikkatini çekmiş olsa da, kısa bir sürede oyuna olan tüm ilgi bitti. Öyle ki, bir NeoGAF kullanıcısı Steam üzerinde oyunun oyuncu sayısını kontrol ettiğinde, son 10 dakika içerisinde oyunda sadece 10 kişinin olduğunu gördü. Dilerseniz bu durumun görüntüsüne de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

LawBreakers sadece 10 kişi tarafından oynandı

LawBreakers ile çeşitli yeteneklerde ustalaşın

Bir dizi sürreal, yer çekimini alt üst eden arenada, uzlaşamayan iki paralı asker grubu arasında geçen sınıf tabanlı bir arena nişancı oyununda fizik kurallarını bir kenara bırakın. Dünyanın yer çekimini bozan ve ‘Çatırdama” olarak bilinen dehşet verici bir olayın ve ‘Kanun’ ve ‘Yıkıcılar’ arasında şiddetli bir savaşın yaşandığı fütüristik bir dünyaya yolculuk yapın. Devam eden çatışmalar artık Amerika’nın dengesiz kalıntıları arasında giderek şiddet kazanıyor.

Kanun veya Yıkıcılar arasında seçim yapın ve savaş arenasına adım atın, bir dizi dinamik yatay arenada tüm kahramanların eşsiz hareket yeteneklerinde, savaş kabiliyetlerinde ve silah kombolarında ustalaşın. İçinde ‘Blitzball’, ‘Turf War’ ve ‘Uplink’ (her bir mod, klasik takım tabanlı nişancı modlarına eşsiz bir dikey yaklaşıma sahiptir) dâhil olmak üzere çeşitli çevrimiçi modlarla her savaş ölümüne bir mücadeleye sahne olacak. Mücadelelerde karakterlerin yeteneklerinden sonuna kadar faydalanmanız gerekecek.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın