Avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 21.06.2017

L.A. Noire, teknoloji olarak zamanının çok ilerisinde olan bir oyundu. O oyundaki yüz animasyonları, günümüz oyunlarındaki yüz animasyonlarından bile çok daha gerçekçi, çok daha detaylıydı. Ayrıca, bir dedektif oyunu olarak da çok güzel işliyordu LA Noire. Bu yüzden oyuncular da yeni bir oyun görmek istiyordu bu seriden. Fakat Rockstar Games; Agent, Grand Theft Auto V ve Red Dead Redemption 2 ile uğraşıyordu. Geçtiğimiz günlerde ise ortalığa çok heyecan verici bir söylenti düştü. Bu söylentiye göre Rockstar Games, bir L.A. Noire Remastered üzerinde çalışıyor ve LA Noire Remastered, içerisinde VR desteği ve FPS tipi oynanış bulunduruyor.

LA Noire Remastered, VR desteği ve FPS tipi oynanışı ile sızdırıldı

Sızdırılan bilgilere göre LA Noire Remastered, çıkışını ne zaman gerçekleştirecek, şu an bilinmiyor. Rockstar Games, orijinal olarak 2017 sonunda bu oyunu piyasaya sürmek istiyordu fakat takvimler oldukça kalabalık olduğu için, ekip bu çıkış tarihinden vazgeçti. Şimdi ise geliştirici ekip, 2018 senesinin ilkbahar aylarında Red Dead Redemption 2 oyununu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.