L.A. Noire’in takımı bir kez daha işsiz

L.A. Noire’in takımı bir kez daha işsiz

Team Bondi'nin bahtsızlığı devam ediyor.

Son yılların en orijinal, ilgi çeken, farklı oyunlarından olan L.A. Noire beklenen satış başarısını yakalayamayınaca geliştirici şirket Team Bondi için sıkıntılı günler baş göstermişti. Oyunun yapımcı ekibi firmanın sahini Brendan McNamar tarafından çok ağır çalışma şartlarına da zorlanmış, Team Bondi sırf bu sebepten ötürü Uluslararası Oyun Yapımcıları Birliği’nce ciddi bir uyarı almıştı. Mutsuz çalışanlar, ekonımik kriz derken Team Bondi, McNamar tarafından Kennedy Miller Mitchell Interactive’a satıldı, kendisi de bir çalışan oldu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

whore
Bir süre önce duyurulan ve L.A. Noire’e benzese de çok daha iyi olacağı söylenen Whore of the Orient adlı yapım ise Team Bondi’nin eski takımı tarafından geliştirilmeye başlandı. Heavy Rain’in yaptığı gibi oyun dünyasına yeni bir ivme katacağı belirtilen “WOTO”nun son zamanlarda hangi aşamaya geçtiği merak edilirken hiç beklenmedik bir haber geldi. Kennedy Miller Mitchell Interactive, eski Team Bondi’nin başarılı çalışanlarını kapının önüne koydu.

İşten çıkarmalarla ilgili şimdilik detaylı bir bilgi bulunmazken Whore of the Orient için beslenen ümitler de şimdilik suya düştü.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.