L.A. Noire oyununun PlayStation 4 Pro sürümü için 4K bir video yayımlandı

L.A. Noire oyununun PlayStation 4 Pro sürümü için 4K bir video yayımlandı

Yalnız video 30 FPS...

14 Kasım 2017 tarihinde piyasaya PlayStation 4 ve Xbox One için tekrar sürülmeye hazırlanan L.A. Noire oyununun PlayStation 4 Pro sürümü için 4K bir video yayımlandı. Bu videoyu sizler de haberimizin en altından izleyebileceksiniz fakat öncelikle sizlere küçük bir detay aktarmak istiyoruz. Oyunun PS4 Pro için yayımlanan bu videosu, YouTube üzerinden 4K olarak izlenebiliyor. Zaten Sony, oyunun doğal 4K çözünürlük vereceğini belirtmişti. Şirket FPS konusunda bir açıklama yapmamıştı ama videoya bakacak olursak, oyun 30 FPS olacak. Çünkü genelde Sony, konsolunun 60 FPS çalıştırabileceği doğal olarak 60 FPS video şeklinde YouTube’a yüklüyor. Açıkçası L.A. Noire gibi bir oyunun 30 FPS olarak gelebilme ihtimali bizleri şimdiden üzdü.

L.A. Noire oyununun PlayStation 4 Pro sürümü için 4K bir video yayımlandı

Hollywood’un Altın Çağının zirve yaptığı savaş sonrası dönemin ortasında LAPD ajanı Cole Phelps, kendi başarısında boğulan bir şehre beklenmedik bir göreve gönderiliyor. Yozlaşma tavan yapmış, uyuşturucu ticareti her köşe başında ve cinayet oranı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmış durumda. Rütbesini artırmaya çalışırken doğru olanı yapma savaşı veren Phelps, bir dizi kundaklama, şantaj komploları ve vahşi cinayetlerin ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak zorunda. Bu çürümüş şehri temelinden sarsabilecek bir sırrı ortaya çıkarırken L.A. yer altı dünyasıyla ve hatta kendi ekibinin üyeleriyle mücadele etmesi gerekiyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve Türk oyuncular tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Son olarak bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın