Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Karaduman, Editör Yazım tarihi: 08.06.2016

Square Enix geçtiğimiz gün World of Final Fantasy’nin fragmanını yayımlamıştı. Şimdi de bir başka seri olan Kingdom Hearts’ın yepyeni oyununun fragmanını yayımladılar. Kingdom Hearts HD 2.8 Aralık 2016’da PlayStation 4’lere geliyor. Fragmandan anladığımız kadarıyla mavi gözlü ve şirin karakterimiz Aqua, “Kötü Kalpsiz” denilen düşmanla savaş içerisinde.

title

Kingdom Hearts HD 2.8 geçtiğimiz yılın Eylül ayında oldukça ilginç ve şaşırtıcı isimlerle duyurulmuştu. Yönetmen Tetsuya Nomura nümeroloji kullanıp bu numarayı seçtiğini daha önceden açıklamıştı. Oyun, Kingdom Hearts Dream Drop Distance, Kingdom Hearts X Black Cover ve Kingdom Hearts: Birth By Sleep oyunlarının yüksek çözünürlükte yeniden yapılmış sürümlerini de içeriyor! Sizce de müthiş bir atmosferi yüksek çözünürlükte hissetmek müthiş olmaz mı?

Kingdom Hearts serisinin en son çıkan oyunu Kingdom Hearts HD 2.5 Remix. Oyun Kasım 2014’te PlayStation 3’e özel olarak çıkmıştı. En son duyurulan oyunu ise Kingdom Hearts Unchained X’in mobile çıkış yapacak olmasıydı, yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Uzun zamandır beklenilen Kingdom Hearts III ilk olarak E3 2013’te duyurulmuştu. O günden beri Square Enix çıkış tarihi hakkında en ufak bilgi vermedi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.