Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 20.09.2021

1 yıl önce PlayStation lansmanında tanıtılan Kena Bridge of Spirits sonunda sessizliğini bozdu. Oyun 21 Eylül tarihinde çıkış yapacak ama Ember Lamb son kez bir şeyler görelim istediler galiba. Gelgelelim yapımcı, oyunla ilgili yeni bir fragman ve detaylar paylaştı. Ember Lamb, oyunun aksiyon-macera alanında ortaya sunduğu detayları bize göstermiş oldu. Ek olarak aşırı detaylı bir fotoğraf modu da karşımızda.

Ember Lab, aksiyon-macera oyunu Kena Bridge of Spirits için hem bir lansman fragmanı hem de bir fotoğraf fragmanı yayınladı. Oyunun fiziksel bir Deluxe Sürümü ile ilgileneceğini ve bunun her ikisi için geçerli olacağını duyurdu. Ayrı olarak gösterilen oyunun fotoğraf moduna buradan göz atabilirsiniz. Oynanış ana fragmanına ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ember Lab operasyon şefi Josh Grier, “Topluluğumuz, oyunu ilk duyurduğumuz andan itibaren fiziksel bir sürüm arzusu konusunda son derece hevesliydi” İnsanların koleksiyonlarına eklemek istediği bir oyun yaratmak bir onurdur. Bununla birlikte ilk lansmandan sonra bunu bu kadar çabuk gerçekleştirmek için Maximum Games ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz.” dedi.

Oyun ilk olarak Haziran 2020’de Sony’nin PS5 tanıtıma sırasında karşımıza çıktı. Oyun, temelde bir Dreamworks filmi gibi göründüğü için oldukça fazla ilgi görmüştü. Bir dizi gecikme yaşanmaz ise olmaz tabii. İlk olarak, planlanan 2020 çıkış tarihinden 2021’in ilk çeyreğine ertelendi. Ardından Ağustos’a ertelendi ve şimdi bir kez daha 21 Eylül’e ertelendi. Ancak sonunda oyuna kavuşuyoruz. Oyun ilk olarak 21 Eylül’den itibaren PS4, PS5 ve Epic Games ile dijital olarak çıkacak. Ardından fiziksel versiyonlar Kasım ayında gelecek. Oyun hem PS4 hem de PS5’te mevcut olacak. Lakin bir kez satın aldığınızda her iki sürüme de erişebileceksiniz.

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.