Kasım 2017 için Games with Gold ile verilecek ücretsiz oyunlar açıklandı

Kasım 2017 için Games with Gold ile verilecek ücretsiz oyunlar açıklandı

Peki, önümüzdeki ayın Games with Gold fırsatları ile alakalı sizler ne düşünüyorsunuz?

Eğer Xbox One veya Xbox 360 kullanıcıysanız, bir de üzerine Games with Gold üyesiyseniz, Kasım 2017 içerisinde sizleri birkaç güzel video oyunu bekliyor. Öncelikle, eğer Xbox One sahibiyseniz Games with Gold ile ilk olarak Trackmania Turbo oyununa sahip oluyorsunuz. Trackmania Turbo, 1 Kasım 2017 ile 30 Kasım 2017 tarihleri arasında kütüphanenize eklenebilecek. Trackmania Turbo ardından bir de Tales from the Borderlands verilecek oyunculara. Ücretsiz bir şekilde Tales from the Borderlands sahibi olmak içinse 14 Kasım 2017 ile 30 Kasım 2017 tarihlerinde bu oyunu kütüphanenize eklemeniz gerekecek.

Kasım 2017 için Games with Gold ile verilecek ücretsiz oyunlar açıklandı

Tales from the Borderlands ve Trackmania Turbo sadece Xbox One sahiplerine verilirken, şimdi sıralayacağımız iki oyun hem Xbox One, hem de Xbox 360 kullanıcılarına veriliyor. Bu oyunlardan ilki Nights into Dreams… olarak geçiyor. Nights into Dreams… oyununa ücretsiz sahip olabilme fırsatı sadece 1 Kasım 2017 ile 14 Kasım 2017 tarihleri arasında aktif olacak. 15 Kasım 2017 ile 30 Kasım 2017 tarihleri arasında ise oyuncular Deadfall Adventure oyununa ücretsiz sahip olabilecek. Peki, önümüzdeki ayın Games with Gold fırsatları ile alakalı sizler ne düşünüyorsunuz?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve Türk oyuncular tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Son olarak bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.