Yeni Just Cause 4 fragmanı geliştirilmiş Supply Drop özelliğine değiniyor

Yeni Just Cause 4 fragmanı geliştirilmiş Supply Drop özelliğine değiniyor

Birçok yerde işimize yarayacak olan sistem tanıtıldı.

Square Enix ekibi, Just Cause 4 için yeni bir fragman yayımladı. Yayımlanan bu yeni fragman ile, oyun içerisinde bizlerle buluşacak olan yeni ve geliştirilmiş Supply Drop sistemi gösteriliyor. Bu özelliğe zaten günümüzde Battle Royale türü oyunları oynayanlar aşinadır. Supply Drop sistemi sayesinde Just Cause 4 oyuncuları, kendi seçimlerine bağlı olarak silah, araç ve tercih ettikleri eşyaların kendilerine getirilmesini sağlayabiliyor. Bu sayede, o an neye ihtiyaç duyuluyorsa rahatlıkla bu ihtiyaç giderilebiliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Just Cause 4 içerisindeki Supply Drop sistemi tanıtıldı

Hemen yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz 4 dakika 29 saniye uzunluğuna sahip olan Just Cause 4 oynanış görüntülerini de içeren Supply Drop tanıtım videosu, aynı zamanda bir sürü şeyden de bahsediyor. Verilen bilgilere göre 104 adet araç bulunacak ve bu araçlar, araçların tamamı olmayacak bile. Fakat bu Supply Drop özelliğini kullanabilmeniz için, öncelikle getirmek istediğiniz aracı da açmanız gerekiyor. Oyunda bir de 7 adet pilot bulunuyor. Ne kadar fazla pilotunuz varsa, o kadar sık Supply Drop özelliğini kullanabilirsiniz demektir.

Pilotlarınızı ve yeni eşyalarınızı açmak için bol bol Just Cause 4 oynamanız gerekiyor özetle. Ne yapmanız gerektiğine gelirsek, kaos yaratmanız gerekiyor kısaca diyebiliriz. Ne kadar çok kaos yaratır ve seviyenizi yükseltirseniz, o kadar çok şey açabilirsiniz. Tabii, araçları aynı zamanda bölgeleri ele geçirerek ve türlü türlü şeyler yaparak da açabiliyorsunuz. Bizleri meraklandıran bir diğer şey ise, oyunda mikro ödeme olup olmayacağı. Sonuçta, böyle bir özellik varken oyuncuların bu eşyaları anında açabilmesini sağlayan bir mikro ödeme bizlere çok da yabancı gelmez. Bunun için 4 Aralık 2018 olan çıkış tarihini beklememiz gerekecek muhtemelen.


Just Cause 4
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın