Just Cause 3’e çoklu oyuncu modu geliyor!

Just Cause 3’e çoklu oyuncu modu geliyor!

Daha fazla yıkım yaratmaya hazır mısınız?

1 Aralık 2015 tarihinden beri yeni nesil konsollara ve PC’ye konuk ettiğimiz Avalanche Studios yapımı Just Cause 3, Rico Rodriguez eşliğinde yine bir diktatörü devirme uğraşını konu ediniyor. Fakat bunca zamandır piyasada olan oyunda oyuncuların sezinlediği bir eksiklik var. Evet doğru tahmin ettiniz, çoklu oyuncu modu!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

ss_983a7aa7352526ad129a849576ab9538c846bca5

2010’da piyasaya sürülen serinin önceki oyunu Just Cause 2’de, bu eksiklik oyuncular tarafından yaratılan yeni bir modla kapatılmıştı. Oyuncular artık, yıkımı topluca yapıyor ve balinalarla sağdan sola uçuyorlardı (evet, bildiğiniz balina.). Bu aralar, NANOS adındaki bir grup aynı olayı Just Cause 3’e taşımak için yoğun uğraşı içerisinde. Güzel haber ise, oyunun geliştirici firması Avalanche Studios ve dağıtıcısı Square Enix’in resmi izninin alınmış olması.

Şimdilik tamamlanması için biraz süreye ihtiyaç var, fakat gün geçtikte daha kapsamlı ve gerçekten oynanabilir bir hale gelmekte. Modun topluluk yöneticisi bu konuya açıklık getirmiş: ” Oyunun test aşamasında yazılım hataları bulundu ve bu durum düzeltilmesi gereken oyun çökmeleri ve hataların üstünde durmamızı sağladı. Yavaş yavaş oyunu düzgün şekilde oynanabilecek duruma getiriyoruz. En son yaptığımız testte oyunu 1 saat kadar oynamamıza rağmen herhangi bir çökme ya da hata ile karşılaşmadık.”

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Anlaşılacağı üzere, NANOS grubu toplu oyuncu modu üzerinde bir hayli yoğun çalışıyor ve kısa zamanda modun çıkışını yapmasını bekliyoruz. Sizi mod içinden alınmış videolarla baş başa bırakalım.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.