Menü
https://leadergamer.com.tr/bu-hafta-cikacak-olan-oyunlar-9-ekim-2017-15-ekim-2017/
Jurassic World Evolution 9 Ekim 2017 21:00

Jurassic World Evolution için ilk oyun içi görüntüler yayımlandı

Sizce bu oyun olur mu?


Uzun süredir hepimizin gözü bir Jurassic Park temalı oyun arıyordu değil mi? Yani, sizleri tam olarak bilemeyeceğiz, fakat en azından durumun bizim için böyle olduğunu söyleyebiliriz. Frontier Developments ekibi, bizlerin bu arayışını anlamış olacak ki, Jurassic Park temalı Jurassic World Evolution projesini hayata geçirmeye başladı. Asıl olay, projenin gayet güzel ilerliyor olması. Tabii, son ürünü bilemeyeceğiz. Fakat görebildiğimiz kadarıyla, projenin kaliteli bir şekilde ilerleyebildiğini söyleyebiliriz.

Jurassic World Evolution için ilk oyun içi görüntüler yayımlandı

Forntier Developments ekibi, Jurassic World Evolution hakkında önemli görüntüler paylaştı. Bununla da kalmadı, bir de üstüne oyun hakkında açıklamalarda bulundu. Her iki görüntüleri de, haberimizin en sonunda bulabilirsiniz. Özellikle oyun içi görüntülere bakarak, yolda olan yapımın bizlere güzel bir tecrübe sunacağını söylemek mümkün. Grafiklerin çok ileri düzeyde olduğunu söylemek pek mümkün değil gibi, fakat yolda olan yapımın, kendimize ait bir Jurassic Park kurma gibi bir özelliği barındırdığını göz önünde bulundurduğumuzda, fazlasıyla yeterli olduğunu söyleyebiliriz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör