Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yağmur Özfidan, Editör Yazım tarihi: 24.08.2017

Warner Bros ve Detective Comics‘in ortak yapımı olan bir Batman Universe filmi, çizgi romanın sevilen karakteri Joker‘in orijinal hikayesinden bahsedecek. Filmin senaryosu 8 Mile, The Fighter filmlerinin senaristi Scott Silver ve The Hangover, War Dogs filmlerinin yönetmeni Todd Phillips‘in kaleminden çıkacak. Todd Phillips aynı zamanda yönetmen koltuğunda yer alıyor. The Joker Origin Story On Deck filminin yapımcılığını, The Wolf of Wall Street, Shutter Island gibi filmlerden tanıdığımız, en iyi yönetmen Oscar ödülüne layık görülmüş usta yönetmen Martin Scorsese üstleniyor.

joker

Joker karakterini Jared Leto, Jack Nicholson ve Heath Ledger dışında, yeni bir aktörün canlandıracağı söyleniyor. Joker karakterinin bulunduğu diğer filmlerin devamlılığı niteliğinde değil, yeni bir hikaye olmasını istediklerini açıklayan ekip bu filmde Joker‘in “Joker olma” hikayesinden söz edileceğini vurguladı. Film yapım ekibi, Martin Scorsese‘nin diğer filmleri gibi sağlam bir suç filmi yapmak ve içerisinde elbette ki komedi de olmasını istediklerini açıkladılar. Proje tamamen Warner Bros ya da tamamen Detective Comics‘e ait olmayacak. The Joker Origin Story On Deck için, DC destekli bir WB projesi diyebiliriz. Hikaye, WB tarafından oluşturulacak olan yeni bir evrende geçiyor olacak.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlaryazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer tüm bunlara rağmen oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyoryazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.