Menü
https://leadergamer.com.tr/modern-warfare-remastered-dlc/
Jeff Hardy , Matt Hardy , Wwe 22 Eylül 2016 23:24

Jeff Hardy ve Matt Hardy, WWE’ye geri dönebilir

Hem de önümüzdeki ilkbahar aylarında.


TNA’in, hatta tüm güreş dünyasının en çok konuşulan iki ismi şu an Jeff Hardy ve Matt Hardy. İki kardeşin akıl alıcı Final Deletion segmentleri, iki karakterin de bürünmüş oldukları yeni imajlar bu popülerliğin sebeplerinden tabii ki. Bu popülerlik o kadar fazlalaştı ki, WWE’de bile “Delete” tezahüratları duymaya başladık. Görülen o ki WWE yönetimi de bu tezahüratları duymuş. Bunun sonucunda ise ortaya tek bir cümle çıkıyor, Jeff Hardy ve Matt Hardy, WWE’ye geri dönebilir!

Jeff Hardy

Wrestling Observer’ın en yeni raporlarına göre WWE COO’su Triple H, Matt Hardy’yi WWE’de geri istiyor. TNA ile sözleşmesi önümüzdeki ilkbahar aylarında bitecek olan Matt Hardy, bu sözleşme sonrasında WWE ile anlaşabilir tabii ki fakat ortada büyük bir problem var. TNA şu sıralar Broken Matt Hardy karakterine, %100 bir özgürlük sunuyor. Matt Hardy, kendi karakterini dilediği gibi geliştiriyor, kendi yaratıcılığını kullanıyor. Fakat herkes biliyor ki, WWE böyle bir sorumluluğu hiçbir zaman, hiçbir güreşçiye vermeyecektir. Bu yüzden Matt Hardy’nin WWE’ye gelme olasılığı, iki tarafın da çok inatçı olacağı için gerçekleşmeyebilir.

Bir diğer yanda ise Jeff Hardy bulunuyor. Jeff Hardy’nin TNA ile olan kontratı ise Şubat 2017 sonlarında bitiyor. Ayrıca bu başarılı yıldız, daha önceki açıklamalarında WWE’de son bir kez WrestleMania maçına hayır demeyeceğini de belirtmişti. Bu yüzden, eğer WWE bu ikiliden bir tanesini bünyesine katmak isterse, bu isim büyük bir ihtimalle Jeff Hardy olacaktır ve emeklilik maçını WWE çatısı altında gerçekleştirecektir. Yine de hiçbir şey kesin değil ve bizlerin elinde de beklemekten başka hiçbir şey yok.

Kaan GEZER Editör