Jackie Chan: ” Demir Adam filminde rol almak istiyorum. “

Jackie Chan: ” Demir Adam filminde rol almak istiyorum. “

Ünlü aktör Jackie Chan, Cannes Film Festivali'nde süper kahraman filmleri hakkında konuştu.

Ünlü aktör Jackie Chan, Cannes Film Festivali’nde süper kahraman filmleri hakkında konuştu. Robert Downey Jr.’ın rolünü devralmak isteyen Chan kendisine teklif gelmediği için üzüldüğünü söyledi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

image0011” Gerçekten Demir Adam olmak istedim ama sanırım seyirci beni Demir Adam olarak görmek istemiyor.Kimse bana bu tarz filmlerde oynamam için büyük para teklif etmedi.Ben Demir Adam filmine ve bu tarz süper kahraman filmlerine bayılıyorum ama kimse bana bu tarz filmlerde rol teklif etmiyor.Aptallar! ”

Emekli olduğu yönünde çıkan haberlere de sadece gülen Jackie Chan: ” Ben asla emekli oldum demedim. Sadece ‘Chinese Zodiac‘ filminin son büyük aksiyon filmim olabileceğini söyledim ama görünüşe bakılırsa bu söylediğim olmayacak gibi. ”

Ayrıca Skiptrace, The Karate Kid 2, Police Story 2013 ve çekilmesi beklenen The Expendables 3 filmlerinde rol alması beklenen Chan özellikle Expendables 3 filmi hakkında konuştu: ” Henüz Expendables 3 filmi ile ilgili anlaşmam yok ama onların beni istediğini biliyorum ve eğer bana verilecek rol hoşuma giderse kabul edebilirim. Zaten bir önceki film için bana rol teklifinde bulunmuşlardı ama gerçekten güçük bir roldü ve ben o filmde özel bir rol istiyordum. Tercihen Sylvester Stallone ile birlikte kötülerle mücadele ettiğim bir rol istiyorum.”

 

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.