Menü
https://leadergamer.com.tr/ps4-pro-ve-xbox-one-x-fark/
AMD Ryzen PRO 6 Eylül 2017 16:23

İşte AMD Ryzen PRO masaüstü PC çözümleri

Bu yeni işlemcileri baz alan kurumsal odaklı masaüstü çözümlerinin ise önümüzdeki haftalarda Dell, HP ve Lenovo gibi tedarikçilerden tarafından pazara sunulması bekleniyor.


En güncel teknoloji ile donatılmış Ryzen masaüstü işlemciler ve veri merkezleri için geliştirilen EPYC sunucu işlemcilerinin oluşturduğu küresel heyecanın üzerine AMD, yaptığı açıklamayla AMD Ryzen PRO masaüstü işlemcisini içeren kurumsal çözümlerinin tedarikçiler tarafından büyük ilgiyle karşılaştığını duyurdu. İşletmeler için tasarlanan Ryzen PRO işlemciler, günümüzün bilgi-işlem yoğun kurumsal odaklı iş yüklerinin ihtiyaçlarına yönelik kararlılık, güvenlik ve performansı sunuyor. Bu yeni işlemcileri baz alan kurumsal odaklı masaüstü çözümlerinin ise önümüzdeki haftalarda Dell, HP ve Lenovo gibi tedarikçilerden tarafından pazara sunulması bekleniyor.

İşte AMD Ryzen PRO masaüstü PC çözümleri

AMD’nin “Zen” çekirdeğini baz alan Ryzen PRO işlemciler, özellikle kurumsal ve kamu sektörleri için tasarlandı. Barındırdığı AMD GuardMI teknolojisi, açık veya kapalıyken, son teknoloji bir silikon tabanlı güvenlik sistemi sağlayarak, sayıları giderek artan tehditlere karşı koruma sağlıyor. AMD Ryzen PRO işlemciler, platform devamlılığını geleceğe hazır bilgi-işlem için sağlamaya yardımcı olmak için kurumsal sınıfta kalite ve güvenilirlik sağlıyor. Son teknoloji ve açık standartlı yönetilebilirlik ise, işletmelerin özel çözümlerde takılıp kalmasını engellerken, SenseMI gibi gelişmiş teknolojiler ve 8’e kadar işlemci çekirdeği ise, işlemciyi en çok kullanan kurumsal sınıf uygulamalar ve çok görevli iş akışları için sıra dışı hız sunuyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör