Menü
https://leadergamer.com.tr/wolfenstein-2-evil-within-2-xbox-one-x/
iPhone 8 17 Temmuz 2017 19:24

iPhone 8, ayna kaplamalı modelle gelebilir

iPhone’un 10. yılına özel bu modelin gelmesi oldukça olası.


Telefon dünyasının en çok satan telefonlarından iPhone, bu sene 10. yılını kutluyor. Normalde, telefonun yeni modeli iki yılda bir çıkıyordu. Son çıkan iPhone modeli, 2016 yılında çıkmıştı. Bu yüzden, normalde 2017 senesi için bir duyuru beklemesek de, markanın 10. yılı olduğu için herkes bir duyuru bekliyor. Bu sene duyurulması beklenen yeni modelin, 10. yıla özel yeni özellikler ve farklı bir tasarım ile gelmesi bekleniyor. Geçtiğimiz ay, gerçek olup olmadığı belli olmayan iPhone 8 fotoğrafları paylaşılmıştı. Paylaşılan fotoğraflara göre yeni modelin ön yüzünün tamamen ekran olduğu dikkat çekiyordu. Ayrıca, bu sene iPhone 8’in yanında bir de iPhone 7s’in çıkması bekleniyor.

iPhone 8

Çıkan söylentilere göre Apple, iPhone 8‘i dört farklı renk seçeneğiyle satışa sunacak. Bu dört modelden birinin ise ayna benzeri bir maddeyle kaplanacak olduğu iddia ediliyor. Örnek resimde olduğu gibi bu model oldukça şık duruyor. Ayrıca yeni modelin 5.8 inç OLED ekrana, yeni nesil A11 işlemciye ve kablosuz şarj desteğine sahip olacağı söylentiler arasında. iPhone 8‘in Eylül 2017‘de satışa sunulması bekleniyor.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR merakınız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Hasan Polat Editör