iPad 5 teknolojiye meydan okuyacak!

iPad 5 teknolojiye meydan okuyacak!

Elde tutulamayan, sabun gibi kayan bir iPad 5 mi geliyor?

Apple tüm teknolojik ürünlerde birçok markaya fark atmış ve liderliğini açık ara ile sürdürüyor derken; MacRumors sitesinin haberine göre Kuo, yeni iPad 5’in iPad 4’ten  %15, yani 7.5-8 mm daha ince olacağını öne sürerek bu farka dahada bir fark atacağını bizlere duyurmuş oldu.Cihazın ağırlığı ise yaklaşık 500 gram olacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

128gb-ipad-5-subatta-satisa-cikiyorYeni çıkacak olan Apple iPad 5’ler kesinlikle tüketicileri inceliği,ağırlığı ve narin görünümüyle bir kez daha şaşırtacak.

iPad 5’in Apple’ın en yeni işlemcisi olan  A7X ile çalışması bekleniyor.Aynı zamanda ise diğerlerinde olduğu gibi, arka panelinde 5 megapiksel kameraya sahip olabileceği; ön panelinde HD kamera ve yine sadece siyah beyaz renk seçeneği ile çıkabileceği ve inceliği ile bize iPad mini havasını tattıracağıda tahminler arasında.

Apple’ın yapmış olduğu gelişmelerle ilgili tüm planları hakkında bilgisi olduğunu söyleyen  KGI Securities şirketinin analisti Ming-Chi Kuo, hazırlamış olduğu son raporda ise iPad 5’in Ağustos-Eylül ayları arasında tükecilere sunulabileceği yönünde.

Yeni gelişmelerle sizlerleyiz.

Bizimle kalın.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.