Intel ve AMD, NVIDIA ile savaşmak için takım oluyor

Intel ve AMD, NVIDIA ile savaşmak için takım oluyor

Teknoloji piyasası kızışıyor.

Teknoloji marketinde özellikle işlemciler ile birbirleri ile sürekli savaşan Intel ve AMD, şimdi NVIDIA ile savaşmak için takım oluyor. Yapılan yeni açıklamalara göre Intel ve AMD, birlikte yeni bir dizüstü bilgisayar çipi üretecek ve bu çip, içerisinde Intel işlemcisini bulundurup, AMD grafik ünitesini bulunduracak. Açıklamaların devamına göre bu üretilen çip, daha çok ince ve portatif olan dizüstü bilgisayarlarda kullanılabilecek ama yine de oyuncular ortalama üstü bir performans da alabilecek. Ayrıca önemli bir notu da şimdiden söylemek istiyoruz, bahsettiğimiz bu iki şirket 1980 yıllarından beri hiç birlikte çalışmıyordu. Uzun zaman sonra bir araya gelmeleri bakalım nasıl bir sonuç doğuracak?

Intel ve AMD, NVIDIA ile savaşmak için takım oluyor

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PS4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın