Insurgency Sandstorm çıkış tarihi ertelendi

Insurgency Sandstorm çıkış tarihi ertelendi

Insurgency Sandstorm, bekleyenlerini üzdü.

Focus Home Interactive imzalı Insurgency Sandstorm, bildiğiniz üzere normal şartlarda 18 Eylül 2018 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacaktı. Fakat, Focus Home Interactive tarafından yapılan bir duyuru, Insurgency Sandstorm bekleyenleri biraz daha üzdü. Zira duyuruda, Insurgency Sandstorm çıkış tarihi ertelemesi ile ilgili bilgiler yer alıyordu. Eğer siz de Insurgency Sandstorm bekleyen oyunculardan biriyseniz, bu haberimiz sizin de canınızı biraz yakacak demektir ne yazık ki.

Insurgency Sandstorm çıkış tarihi artık 12 Aralık 2018

Insurgency Sandstorm çıkış tarihinin ertelenmiş olduğundan bahsetmiştik sizlere zaten. Focus Home Interactive tarafından yapılan duyuru ile birlikte çıkış tarihi 12 Aralık 2018 olarak belirlendi. Tabii, öylece boş bir erteleme duyurusu yapmadılar elbette. Bu ertelemenin sebepleri de, bu duyuru esnasında dile getirildi. Duyuruda verilen bilgilere göre, erteledikleri bu süre boyunca oyunun hatalarını ve eksiklerini elden geçirecekler. Bu sayede Insurgency Sandstorm’u bizlere çok daha iyi bir yapım olarak sunacaklar.

Focus Home Interactive ekibi, Her ne kadar beta testleri oynanış temelinin yüksek kaliteli olduğunu onaylamış olsa da, çıkışı ertelemenin asıl sebebi teknik geri dönüş ve oyunu daha fazla elden geçirilmiş içerik ile düzeltme isteği ile PC’de daha yüksek performans vermesinin isteği. Yeni topluluk ve çevrim içi özellikler çıkış sürümünde bulunacak. Bu da, Insurgency Sandstorm’un sadece muhteşem bir oyun değil, aynı zamanda hayranların beklediği gerçek FPS deneyimi de sunacak.” diyerek ertelemenin sebebini de net bir şekilde dile getirdi.


Insurgency: Sandstorm
   Haber 


Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın