Menü
https://leadergamer.com.tr/yeni-injustice-2-bilgileri/
Inhumans , Marvel 20 Kasım 2016 18:00

Inhumans, TV dizisi oluyor

Marvel’ın yılan hikayesine dönen filmi ekran küçültüyor.


Marvel Cinematic Universe’ün Ekim 2014’te açıklanan uzun vadeli planlarının sonunda Inhumans görünüyordu. Çıkış tarihi 2018 olarak açıklanan film, 2019’a ertelendi; daha sonrasında Marvel’ın 2019 planlarından da çıkarıldı. İptal edilmediği söylenen film, çok değişik bir formatla karşımıza çıkacak.

Inhumans

İlk olarak Agents of SHIELD’ın ikinci sezonunda ortaya çıkan Inhumanlar, 2017 sonbaharında kendi TV dizilerine kavuşacak! IMAX ortaklığında çekilip, ABC’de yayınlanacak olan 8 bölümlük Marvel’s The Inhumans’ın ilk 2 bölümü TV’den önce IMAX sinemalarda gösterilecek. Seri, anca 2019’da görmeyi beklediğimiz Black Bolt, Medusa ve Royal Family’i konu alacak.

Agents of SHIELD’da Inhumanlarla tanışıp dizinin filme nasıl bağlanacağını merak edenler için şoke edici bir gelişme bu. Dizi, Inhumanlarla ilgili çok şey anlatmıştı, 2019’a kadar Royal Family’i göstermeden nasıl duracaklar diye ben de merak ediyordum açıkçası ve duramayacaklarını açıkladılar ama bu Marvel TV ile Marvel Studios’un iyice birbirinden uzaklaştığının göstergesi. Sonuçta dizilerde çıkış yapan karakterleri filmlere taşımayacaklarını söylüyorlar. Chloe Bennet’i sinemada görme hayallerimiz de suya düşüyor.

Neyse ki televizyon, süper kahraman ekiplerini anlatmak için -bol süresi itibariyle- daha iyi bir mecra. İlk 2 bölümün sinemada yayımlanacak olması Inhumans filmi sözünü bir nebze de olsa yerine getirmek için yapılmış gibi duruyor. Inhumans filminin tamamen rafa kalktığını söyleyebiliriz artık. Bakalım yeni dizi ve MCU’ya bağlantısı nasıl olacak?

Berke Kadam Editör