Infinity Ward: “Call of Duty oyuncuları, sıkı oyuncular değil.”

Infinity Ward: “Call of Duty oyuncuları, sıkı oyuncular değil.”

Mark Rubin'den, ilginç açıklama..

Call of Duty geliştiricisi Infinity Ward, hedef kitlenin, oyunlara gündelik oyun gözüyle baktığını, bir kaç oyun oynadığını veya oynamadığını düşünüyor. Bundan dolayı, yeni gelen teknolojiyle güncellenen konsollar, yeni nesil konsollar, Call of Duty oyuncularını etkilememeli.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

ghosts-1 (6)OXM ile konuşan baş yapımcı Mark Rubin, “Platforma bakmaksızın, insanların oyun alışkanlıkları, ortaya yeni bir platform çıkıyor diye değişmeyecek. Oyunu gündelik olarak oynayan oldukça büyük bir oyuncu kitlemiz var, ama oldukça çok oynuyorlar.”

“Bu biraz garip, onlar sıkı oyuncular değil, hatta oyuncu bile değiller, ama Call of Duty‘yi her gece oynuyorlar. Ve bu oyuncular, platform farketmeksizin, oynamaya devam edecekler. Yani biz sadece halihazırda olan oyuncu temeliyle devam etmeyeceğiz, ekstra olarak, yeni nesille de ilgileneceğiz, ve en uçta ne yapabiliriz göreceğiz.”

Serinin yeni oyunu Call of Duty: Ghosts, PS3, Xbox 360, PC ve Wii U için 5 Kasım’da piyasada olacak. Yeni nesil konsollara daha sonra çıkacak.

Bizimle kalın..

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.