Call of Duty: Infinite Warfare için ilk ek paket, Sabotage duyuruldu

Call of Duty: Infinite Warfare için ilk ek paket, Sabotage duyuruldu

Call of Duty: Modern Warfare 2'den hatırladığımız Afghan haritası yenilenmiş olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte herkes sevdikleri için hediye arayışına girdi bile. Noel bayramının amacı diğer tüm bayramlar gibi vermek ve dağıtmak olduğu için, yapımcı şirketler güncellemeler ya da ek paket haberleri ile birlikte oyuncularını sevindirmeyi hedefliyor. Call of Duty: Infinite Warfare yapımcıları Activision ve Infinity Ward da oyuncularına, oyunun ilk ek paketi olan Sabotage’ı duyurdu. Dilerseniz paketin içerikleri ve tarihine birlikte bakalım.

Sabotage

Oyuncularının geri bildirimlerine kulak verdiklerini söyleyen yapımcılar, ek paketin içerdiği haritaları oyuncuların taleplerine göre düzenlediklerini söylediler. Paketin çoklu oyuncu modu için getirilen haritaların yanı sıra zombi modu için hikayeyi derinleştiren de bir harita, bu ek paket ile oyuna eklenecek. Sabotage eklenti paketi 31 Ocak 2017 tarihinde sadece PlayStation 4 için çıkış yapacak. Xbox One ve PC sürümleri için bu ek paket, PlayStation 4 çıkışından 1 ay sonra çıkışını gerçekleştirecek. Şimdi eğer dilerseniz, haritaları ve zombi modunu geliştiricilerin kendi ağzından dinleyebileceğimiz videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Call of Duty: Infinite Warfare ile birlikte gelen Zombies in Spaceland, oyuncuları karmaşık, uçuk yönetmen Willard Wyler’ın zihnine götürmüştü. Eklenti paketinde gelecek olan Rave in the Redwoods isimli zombi haritası, oyuncuları 1990’larda çekilmiş seri katil içeren korku filmine götürüyor. Çoklu oyuncu için hazırlanan 4 yeni haritanın her biri farklı bir tema ve yapı içeriyor. Call of Duty: Modern Warfare 2’den hatırlayacağımız Afghan haritasının ruh ikizi olan bir harita ile, öldüğümüzde piksellere bölüneceğimiz Neon isimli harita, Sabotage paketinin en akılda kalıcı yenilikleri olarak gözlere çarpıyor.

Sabotage paketinin içerdiği haritalar

  • Dominion: Call of Duty: Modern Warfare 2’den akıllarımıza kazınan Afghan haritasını, Mars’da tekrardan yaratılmış hali. Birebir aynı hali olmadan, hatırlarda kalan uçak enkazı ve sığınak gibi yerleri ekleyerek yeni savaş mekaniğine uygun hale getirildi.
  • Noir: Uzak gelecekte olan bir karanlık ve kasvetli Brooklyn gecesi. Aralarda kafeleri ve parkları olan bir metropolitan şehrin tam ortasında savaş alanı göreceksiniz.
  • Neon: Çatşmalar için düzenlenmiş sanal alıştırma programı olan Neon, dijitalize bir dünya sunuyor. Haritada ilerledikçe objeler gözünüz önünde var olup kaybolabiliyor. Ölen dostlarınız ve düşmanlarınız gözlerinizin önünde piksellere dağılıyor.
  • Renaissance: Venedikte sabah vakti geçen Renaissance, oyuncuları İtalya’nın efsanevi şehrinin mimarisinin arasında çatışma imkanı sunuyor.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın