Call of Duty: Infinite Warfare – Continuum duyuruldu

Call of Duty: Infinite Warfare – Continuum duyuruldu

Oyunun 2. ek paketi ile çoklu oyuncu moduna Rust haritası, zombi moduna ise Shaolin Shuffle geliyor.

Eğer hala Call of Duty: Infinite Warfare oynuyorsanız, sizlere güzel bir haberimiz var. Çünkü Activision sadece 1 saat önce, oyunları için 2. ek paket olan Continuum’u duyurdu. Oyunun ikinci ek paketi ile klasik olarak 3 yeni çoklu oyuncu haritası, 1 adet eski oyunlardan gelen bir çoklu oyuncu haritası ve son olarak da 1 zombi haritası oyuna eklenecek. Öncelikle dilerseniz çoklu oyuncu haritalarından bahsedelim. Bu haritaların adı Archive, Excess, Scrap ve Turista. Bu 4 haritanın da görsellerine, hemen aşağıdaki galerimizden ulaşabileceksiniz ama öncelikle söyleyelim, bu haritalardan Excess, bizler için oldukça önemli çünkü Excess aslında Rust haritasının yeniden yapılmış hali. Rust haritası, Call of Duty serisinin en küçük haritasıdır ve orijinal olarak Call of Duty: Modern Warfare 2 oyununda bulunur.

Yeni zombi deneyimi olan Shaolin Shuffle ise bizleri şaşırtıyor çünkü bu harita ile 1970 senelerine geri dönüyoruz. Aslında herkes bu harita ile 1990 senelerine gideceğimizi düşünüyordu fakat tam tersi yaşandı. Pam Grier isimli yıldızın da olacağı bu zombi haritasında, 1970 yılının New York’unu göreceğiz. Yeni zombi haritasının temelinde ise bir savunma sporu olan Kung Fu hareketleri yatıyor olacak. Zaten bunun görüntülerini sizler de görebiliyorsunuz yukarıdaki videodan.

Yeni Call of Duty: Infinite Warfare – Continuum zombi haritasında, karakterlerimiz olan AJ aka the Sleazebag, Andre aka the Street Poet, Poindexter aka the Punk Rocker ve Sally aka the Disco Chick, Pam Grier isimli aktrisi kurtarmaya çalışacak. Son olarak, bahsettiğimiz bu ek paket öncelikle PlayStation 4 platformuna çıkacak ve paketin çıkış tarihi 18 Nisan 2017. PC ve Xbox One oyuncuları da bu ek paket için 18 Mayıs 2017 tarihini bekleyebilir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Mass Effect: Andromeda inceleme yazımıza veya Halo Wars 2 inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bir de Red Dead Redemption 2 çıkış tarihi, PC sürümü, haberleri ve diğer her şey yazımıza da göz atmayı sakın unutmayın. Oldukça işe yarar bilgiler var oyun hakkında.

Call of Duty: Infinite Warfare - Continuum duyuruldu

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın