Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 17.06.2020

Headup Games ve Bleakmill tarafından INDUSTRIA için oynanabilir bir PC demo sürümü oyuncularla paylaştı. Steam Game Festival etkinliği için yayımlanmış olan bir şey olduğunun da altını çizmemizde fayda var. Yani, oyunu 22 Haziran 2020 tarihine kadar deneme şansına sahipsiniz.

INDUSTRIA, FPS olarak karşımıza çıkan bir oyun ve bizleri Doğu Berlin'e, paralel bir gerçeğe götürüyor. Bu, Soğuk Savaş'ın hemen öncesini anlatıyor. Oyunun tam sürümünde 4 saatlik bir oynanış bulunuyor olacak. Oyunun hem görselliği hem de dünyası cidden mest edici görünüyor. Haberimizin en sonundaki duyuru fragmanına bakarak nasıl bir şey olacağını az çok görebilirsiniz.

Hatta dilerseniz duyuru fragmanına bakmakla uğraşmadan, hazır fırsat varken direkt oyunu kendiniz deneyebilirsiniz. Sonuçta, an itibari ile INDUSTRIA demo sürümü kısa bir süreliğine oyunculara sunulmuş durumda. Eğer siz de oynamak istiyorsanız, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Steam mağaza sayfasını kullanabilir ve indirip bir an önce oynamaya başlayabilirsiniz. Son olarak, oyunun 2021 yılında çıkmasının hedeflendiğini de belirtelim.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.